daha önce izlemiş olduğum ama ismini unuttuğum bir korku filmini arıyorum.

slm arkadaşlar..bir korku filmini arıyorum ismini unuttuğum için nette okadar baktım bulamadım belki burda izleyen birileri vardır ...
filmin konusu şeytan ile ilgili yabancı bir flim 2000 li yıllarda çekilmiş olması lazım...konusunu anlatmaa çalışayım..flimde başroldeki adamın bir kolye gibi bişey geçiyor elinde o kolyeyi takıncada şeytan onu buluyordu sanırım ve o adamın yerine geçmek istiyor ..adamın suratını kesip kendi yüzüne yapıştıran şeytan adamın kendisi oluyor..flimde böyle ilginç bir sahne vardı...hatta bir sahnede bu holding sahibi adamın yerine geçen şeytan telefonda bir iş ile ilgili birisi ile konuşuyor o konuştuğu kişi bir kağıdı imzalayıp buna fakslaması lazım ama o telefondaki adam bir sebebpten dolayı imzelamak istemiyor ve şeytan onu zorla imzalatıyor güçlerini kullanarak telefonda konuşurken..hatta yine ilginç bir sahne adamın kendi burnunu kestiriyor filan....hatta flimde bir kız var kızında bir erkek arkadaşı var ama erkek arkadaşı sakat yürüme engelli..hatta bu şeytanda bu kıza aşık veya ondan isteidği birşey var sanırım ruhunu istiyordu herhalde bu kolye ile ilgili olması lazım..hatta filmin sonunda bu kızın sakat lan sevgilisi şeytanı öldürebilen tek şey olan ağır bir kılıncı alıp şeytana saplıyor ve şeytan yok oluyor ve flim bitiyor...filmin bazı yerlerini yanlış hatırlıyabilirim..ama dediğim gibi benim kafamda yer etmiş iki tane ilginç sahne vardı..birincisi şeytanın öldürdüğü adamın yüzünü kesip o yüzü kullanarak o adamın yerine geçmesi ve telefnda konuştuğu adamın kendi burnunu filan kestirmesi...ee birde sttrip clup te clubun artık müdürümüdür sahibimidir nedir ondan dayak yiyor. adamda '' senin daha iyi dövüşmeni dilerdim'' deyince o yüzünü kestiği adamın kılığına giren şeytan birden kendisi oluyor ve adamı öldürüyor filan..flimdeki şeytanın böyle insanlara karşı ''benden ne dilersin'' gibi bişeyler sorması vardı sık sık.....umarım bu filmi bilen vardır ismini yazabilirse çok sevinicem

ayy ben bu filmi izledim ama hatırlayamıyorum ismini, hatta bi kız gelip sırnaşıyordu sonra kıza ne istersin dile benden diyordu, o da kalbimi çarptırmanı diyordu, kızın kalbi o kadar hızlı atıyordu ki göğsünden fırlıyordu. Ne dilesen 10 misli başına geliyordu falan :D gerçekten ben de merak ettim ismini takipteyim.

www.youtube.com sahne bu, buldum valla, kılıçla da bekliyolar büyük ihtimalle aynı film.

wishmaster 3'müş.
  • ekaterina  (13.03.17 21:56:52 ~ 22:07:09)