Sadık biri misiniz?

Şu sıralar o kadar çok aldatma hikayesi dinledim ki artık herkes sevgilisini aldatıyor gibi geliyor. Özellikle hanımlara sorum, hiç sevgilinizi aldattınız mı? Nasıl oldu?

Hic sevgilimi aldatmadim ve kesinlikle aldatmaya da aldatilmaya da aldatmaya ortak olmaya da karsiyim. Sevgilisi olup asilan erkekleri de cok sinir bozucu buluyorum. Bunlardan birini dovmuslugum de var!

  • Domuz  (13.03.17 02:31:57)
Umarim tum kadinlar aldatiyordur erkekler nasil olsa aldatiyor hehe.

  • Traveller  (13.03.17 02:47:09)
Hiç aldatmadım ama aldatıldım. Kesinlikle sadık birisi olduğumu düşünüyorum.

Türkiye'de çok sosyal birisi olmasam bile Rusya'ya gidip kız arkadaşımla aylarca ayrı kalmıştım, 10larca defa fırsatım olmasına rağmen kendime hakim olup hiçbir şey yapmadım. Tabii bu süre içerisinde aldatıldığımı öğrenince çıldırmadım değil.
  • oddyseus  (13.03.17 03:04:13)
sadığım, hiç aldatmadım.

  • sta  (13.03.17 03:44:02)
Bu konuda çok katı bir tutumum var; birini aldatmanın dünyada yapılacak en kötü şey olduğunu dusunuyorum. Sevgin mi bitti? Ayrılırsın, sonrasında ne yapiyorsan yaparsın. Öteki türlüsü hem karşıdakine hem de kendine saygısızlık. Benim için bir ilişkide affedilemeyecek en büyük hata.

Hiç aldatmadım, bildiğim kadarıyla da aldatılmadim.
  • fraise  (13.03.17 03:51:58)
limonlu cola +1

flörte çok yatkınım.
ancak evli olursam filan tutarım kendimi.
  • elorelia  (13.03.17 09:52:43)
hiç aldatmadım, aldatıldım, aldatmam

  • mirty  (13.03.17 10:18:26)
Hayır. Hiç aldatmadım. Büyük de konuşmam. Ötesini sorgulamam. Olduysa er ya da geç ortaya çıkar.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (13.03.17 10:28:31)
Sadığım, hiç aldatmadım.

  • aquarium  (13.03.17 10:40:44)
aldattım da aldatıldım da. keşke her ikisi de yaşanmasaydı.

  • tughan  (13.03.17 11:47:02)
sadığım, aldatmadım.

www.youtube.com
  • Apocalypse  (13.03.17 12:01:10)
Mecburi sadığım.

Onlar neden aldatıyor? Önlerinde seçenek çok olduğu için olmasın?
  • mandalina kokusu  (13.03.17 12:06:24)
İlişki içinde evet ama market arabası + 1. Büyük konuşmam, ötesini sorgulamam. Her şey insani ve şiddetle kınasak bile beklenmeyen bir anda başa gelebilir de. Ama bir de daha ilişkiye başlamadan 'Benden hoşlanıyordu, şimdi nasıl ona yavşar; soğudum' durumu var ki, bana ilginç geliyor. Kimseye bir söz verilmeden bunun gurur meselesi yapılması garip geliyor. Açık bir ilişki olmadan birinin aynı anda 350 kişiye yavşaması bana bir şey ifade etmez, haklı da bulurum.

  • aychovsky  (13.03.17 12:08:05 ~ 12:09:18)
hic aldatmadim. ergenken bile. cok ciddili olmayan iliskiler de dahil. aldatan insanlari (gizli gizli yapanlar) karakter olarak ezik, firildak, sinsi ve tam gelisememis buldugum icin etrafimda da tutmam.

  • jimicik  (13.03.17 12:08:30)
Sadığım. Aldatmadım aldatmam diyorum tabii büyük konuşmamak gerek.

  • pastörizesüt  (13.03.17 12:11:15)
Hic aldatmadim. Ama boyle konularda ilerisi icin buyuk konusmam. Sadece ilgi delisi/flortoz/kacamak olsun heyecan olsun diye boyle seylere yonelen biri degilim. Oyle olanlara bunu gizlemedikleri, karsilarindakini kandirmadiklari surece saygi duyuyorum.

  • saçdemeti  (13.03.17 13:18:34)
flört etmeyi severim.
aldattım da.
aldatıldım da.

ama belli bir yaşı geçtikten sonra dengeyi bulum.
yani birini gerçekten seversem ve sevilirsem, aldatmaya ihtiyaç duymadığımı öğrendim.
meğerse konu düşündüğümden farklıymış.

insanlık hali, herkesin başına her şey gelebilir, o ayrı.
  • blatta hiberna  (13.03.17 13:21:33 ~ 13:22:08)
kız kardeşi ablasıyla aldatıp bu süreç boyunca, hatta olay ortaya çıktıktan sonra bir saniye bile pişmanlık duymayacak kadar umursamazdım bu konuyu.

artık düşüncelerim değişti. duruldum, olgunlaştım.

kuzenlere evet, kardeşlere hayır diyorum.
  • filteria  (13.03.17 13:31:44 ~ 13:33:10)
evet. yol ver öyle sikiş. ne gerek var üzmeye..

  • twelfth  (14.03.17 12:41:57)