duşa...

sabah uyandıktan sonra mı, yoksa gece yatmadan önce mi girmek daha iyi?

oyum uyandıktan sonradan yana

geceden duş alırsam akşama doğru saçlarım yağlanıyor.
  • naberabi  (08.03.17 01:55:59)
Bünye terlemeyi seviyorsa ikisi de. Pek işi yoksa da bence yatmadan önce. Üşümemek adına.

  • yaren  (08.03.17 01:56:03)
Sabah ancak dus beni uyandiriyor, tazelenmis hissediyorum. Ustelik gece terliyorsam, terli terli disari cikmamis oluyorum.

  • Traveller  (08.03.17 01:58:56)
saçlarım 1 günde 1 hafta yıkanmamışım gibi yağlanmasaydı gece yatmadan önce derdim.

  • pilavmaker  (08.03.17 01:59:43)
Cildim ve saçlarım kurumaya meyilli ve saçlarım 3-4 günde yağlanıyor. Bir de yıkanıp çıkınca üşüyorum ve krem seansı sabah uzun turuyor. Saçım da gür ve kalın telli, iyice uzadığında kurutması yarım saatimi alıyor; o yüzden benim için gece. Kısa sürede yağlanan saçlar ve saç kurutma derdi az olanlar için sanah daha mantıklı.

  • aychovsky  (08.03.17 02:16:49)
sabah en güzeli ama uyku tatlı geliyor bazen işte o zaman rezillik oluyor. garanticilik için akşam alıyorum kendime güvenirsem sabaha bırakıyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.03.17 02:19:25)
Kadınalrın sabah erkeklerin akşam girmesi iyidir

  • aklimdakisorular  (08.03.17 02:25:13)
özellikle yaz gecelerinde ılık suyla duş alıp yatmak harika bir şey. nasıl olur da uyanınca dersiniz :D ben saçlarım sabah bozulduğunda bile tekrar kafamı küçük bi yıkama işleminden geçiriyorum. sırf gece yatmadan duş almanın güzelliğini yitirmemek için :D

  • freetakilir  (08.03.17 02:55:53)
sabah candır. yatağa girince gene terliyorsun ediyorsun kirlenmiş oluyorsun.

  • tuzumkuru  (08.03.17 03:29:27)
ben her sabah duş almayan insanları görünce çok şaşırıyorum.

benim için o kadar normal ve doğal bir aktivite gibi ki.

gece duş aldıktan sonra yatıp sabah duş almayanları da anlayamıyorum. çok saçma.

he bu benim subjektif görüşüm. kısaca cevap: sabah.
  • kurnaz  (08.03.17 04:04:40)
Gece duştan çıkıp da yeni değiştirilmiş nevresim takımına yatmak çok güzel bir his de saçlarım çabuk yağlandığı ve geceden sabaha şekli çok çabuk bozulduğu için sabah almayı tercih ederim vaktim varsa.

  • ms brownstone  (08.03.17 05:27:46)
ikisi de berbat bence. sadece öğlenleri duş alırım.

  • sta  (08.03.17 08:48:08)
yatmadan once!

hem kaslar gevsiyor, hem de uzun sure sabah dus alinca okula girderken paso olan biri olarak, sabah duslari pek iyi gelmiyor. dusta gecirecegin 15 20 dk. yerine az daha uyu kalk git, dusunu da aksam trastan sonra alirsin.
  • anne ben geldim ben godot hayirsizin  (08.03.17 08:56:13)
su hayat icin ideallik sartim sabah uyanip tuvalete gidip ardindan dusa girmek. hergun. hergun robotik bir sekilde soyle bir sey yasasam cok mutlu olurum. ama sinuzit zaman ivir zivir

  • sparkle kiddle  (08.03.17 09:09:55)
özellikle yazın sabah duş mükemmel oluyor. gerçi yazın akşam da duş alıyoruz ama sabah duşu ayrı tatlı. kışın da sabah duş alıyorum gerçi, benim için ideali sabah duşu.

  • cekilmis gayfe  (08.03.17 10:10:08)
Gece. Çünkü duş beni uyandırmıyo tam tersi uykum geliyor. Kurumakta zorlanan saçlar ve sinuzit de çabası. Yaz ayı olsa hadi neyse de kış aylarında duş alıp çıksam hasta olurum.

  • cabiday  (08.03.17 10:44:52)
Sabah olsa; ayiltir, gune temiz baslarsin
aksam olsa yataga temiz girersin, tatli uyursun, Sabah ayagin dolasmaz, daha gec kalkabilirsin, bir de yeni temizlenmis surati direct sogukla carpistirmamis olursun.

belki ideali aksam sacli basil banyo yapip Sabah saclari islatmadan 3dakikalik bir duj alip cikmak olabilir.
  • jimicik  (08.03.17 10:51:16)
yazın sabah alıyorum
kışın yatmadan önce alıyorum duşumu.

  • teritori  (08.03.17 10:55:33)
Ben ikisini de yapıyorum. Akşam spor yapmıyorsan da en kötü sadece sabah.

  • arnold schwarzeneger  (08.03.17 10:57:19)
Sabah uykum çok değerli olduğundan akşamları:p Sabah duş için uykumdan feragat edemem, 15dk da olsa.
Bir de akşam yatağa temizlenmiş paklanmış şekilde girmek daha rahat uyumamı sağlıyor, uyku öncesi sıcak su da rahatlatıyor, gevşetiyor. Sporumu da akşam yaptığım için isabet oluyor.

  • peggy  (08.03.17 11:10:42)
gece uyumadan alıp yatmayı severim. sinüzit için de duş alıp sokağa çıkmak zararlı. sabah kim uğraşacak bir de..

  • veritaslibertas  (08.03.17 11:23:51)
ben de duş almak için sabah daha erken kalkamam ama güne daha enerjik başlamayı sağladığını da inkâr edemem.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (08.03.17 11:34:03)
sabah güzel olur. uyurken vücüdun ölü deri döküyor minik minik pul pul. gece de kirleniyorsun. ben sabah duş alıp gün boyu fresh gezmeyi seviyorum.

  • mobydick  (08.03.17 11:54:19)
naberabi + 1

  • sedat peker in yegeni  (08.03.17 11:57:40)
ikisini de yaptığım olur ama gece girmeyi daha çok severim.
duş beni mayıştırıyor.

  • filteria  (08.03.17 12:09:24)
@aklımdaki sorular: kadınların sabah, erkeklerın aksam dusa gırmesının ıyı olmasının sebebı nedir?

  • deepness  (08.03.17 13:29:49)
ben hep gece yatmadan girerim. sabah uğraşamam valla

  • rosencruz  (08.03.17 18:44:27)
yatmadan önce duş benim için keyif pezevenkliğidir, huzurdur. amaç temizlenmek değildir yani, rahatlamaktır. öte yandan sabah alınan duşun/yapılan banyonun temizlik ve güne başlangıç açısından önemi vardır. ben banyoya temizlenmek amacıyla giren biri olduğum için, ihtiyaç halinde tercihimi sabahtan yana kullanırım. yani gündüz dışarı çıkacaksam, geceden duş almam. öyle şey olmaz.

gece duş almışsam keyiftendir o, pamuk gibi uyumak için falandır. yoksa geceden sabaha kadar zaten su içidne kalıyorum, saç baş desen leş. gece duş alınmaz. yani temizlenmek için alınmaz. gece keyif için duş alınır.
  • der meister  (08.03.17 18:48:09)
vay be gelmiş geçmiş en popüler sorumu sormuşum.

sabah aldım gençler. keh keh.
  • sanat guresi  (08.03.17 23:17:28)