[]

Iphone Kulaklık Girişi sorunu

Merhaba,

Ios 10 yüklü bir iphone 5s telefonum var. Herkesin iphone'unda çalışan selfie çubuğu benimkinde çalışmıyor.

Şimdi bir kulaklık aldım, ipod'da çalışıyor, başka iphone'da çalışıyor, bende mikrofon ve ses kontrol özelliği çalışmıyor. Bunun aksine apple kulaklıkların ses kontrolleri çalışıyor.

Artık bir servise gitme zamanı mı geldi telefonun? Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Teşekkürler.

 
çalışan diğer iphone larda da ios 10 mu var?

yine sen bilirsin tabi ama; telefonum selfie çubuğunu çalıştırmıyor diye sevinmişliğim var benim. zaten apple ın kulaklığı da iğrenç bence, mikrofon ve ses kontrol tuşlarını da kullanmıyorum dolayısıyıla. özetle bu sorunlar için telefonu servise verme zahmetine girmeye değmez bence.
  • washe  (03.03.17 13:18:14) 
Çalışmayan kulaklık Apple değil anlaşıldığı üzere. Apple kulaklıklar, selfie çubukları ya da ses kontrol tuşlarının kullanmaya değer olup olmadığı hakkında fikir de sormadım, belli ki kullanmak istiyorum ki sormuşum. Teşekkürler.


  • bi mekan  (03.03.17 13:35:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.