yilbasi loserlari birlesin!!

artistlik yaptik o kadar bisey yapmayacam yilbasinda diye, simdi bayramlarda herkes evine gidince yasanan buruk havayi yasiyorum, cok pismanim:(

sizde de oyle mi? ne bok yicez lan biz?

hala vakit geç değil ara arkadaşlarını katıl onlara.

  • brnbrs  (31.12.09 16:32:51)
vay anasini, cevap veren bile yok, herkes catir catir eglenmeye gitmis..

neyse, ben de gidip intihar edeyim bari
  • nawres  (31.12.09 16:34:11)
bizi insandan saymadın :)neyse partiye davet etçektim vaz geçtim:)

  • brnbrs  (31.12.09 16:35:25)
boşver, noluyo ki yeni yıl olunca?

  • ekinoksah  (31.12.09 16:35:29)
o salakca artistligi yaptiktan sonra ne yuzle gidicem ki. bundan sonra boyle gunler icin 5 ayri plan yapicam, yedek, yedegin yedegi...

  • nawres  (31.12.09 16:37:19)
@brnbrs

yok ya, yazdiktan sonra gordum senin yazdgini

@ekinoksah

ben de bi kac saat onceye kadar oyle dusunuyodum, niyeyse boyle zamanlarda daha bi yalniz oluyo yalnizlik.
  • nawres  (31.12.09 16:39:45)
katılıyorum. napcaz bilmiyorum yemekteyiz i izliyorum şu an misal:)

  • merdivensizkuyular  (31.12.09 16:41:03)
gelecek yılı bekliceksin iyide önemli olan bu akşam gururu bırak al hediyeleri takıl onlara...

  • brnbrs  (31.12.09 16:42:49)
@brnbrs

kimin nerde oldugunu bile bilmiyorum, haftalar oncesinden yapilmisti planlar ve arttistlikler.

@merdivensizkuyular

seni gorunce biraz daha iyi hissettim, senin durumun daha vahimmis, simdi kendimi biraktim sana bi cozum ariyorum, yalnizliktan ikiye bolunsem bile yemekteyizi izlemem
  • nawres  (31.12.09 16:50:21)
Yedek plan olması her zaman işe yarıyor, bir sürü program vardı bir tanesi hariç hepsi yalan oldu. Ev partisine gidiyorum son seçenek olarak.

Eğer evde tek kalacak olsaydım 1 tane 70'lik vodka, bolca redbull alıp youtube'dan 90lar pop u kurcalayacaktım.
  • kimlanbu  (31.12.09 16:53:00)
yılbaşı msn zirvesi yapalım. tüm baltalar gelsin.
ya o değilde insana koyan yeniyılın gelmesi değil
insanların bir bahanebulup eğlencenin dibine vurması
ben ekonomik krizdeyim arkadaşlar
cepte varsa yoksa 15 tl vardır.
ona da kabak çekirdeği alcam
sivas ta okuyom ben yaa
sıkıntı orda
biskim yapamıycam. eğlence dediğin taksimde olur
her neyse
bende sizdenim
hayat böylede güzel.

param olunca 12. nesil sözlük yazarları bu yazılar yazıyor olacaklar
bense roma da şarap içecem
----------dışarı çıkıp eğlenenlere----------------------------------------------

eğlenin ipneler eğlenin. siz evlendiğinizde ben eğlenecem. ortalık bana kalcak.siee

----------burdaki ipne kelimesini ciddiye almayın çocuksu bi kıskançlık ürünü fırladı--------
  • mormormorius  (31.12.09 17:50:19 ~ 17:51:27)
@mormorus

cikilir mi taksim'e? turkiye'nin secilmis tacizcileri bu aksam orda olacak. gerci kafes, tel orgu falan olsa gidilip findik fistik atarak izlenir. parada degil aslinda sorun, mesela bende bir suru para var, istesem kabak cekirdegi fabrikasi alirim, ama yine de olmuyo..

@moroje

uzun suredir o ikilemdeyim, 'ay ne muhteşem yaşıyoruz. hadi çılgınca eğlenelim!' demek mi kendini kandirmak, yoksa 'illa bisey yapmak mi gerekir' demek mi? aslinda dogru cevabi da biliyorum ama yine de simdi arkadaslarimla olup kendimi kandirmak daha cazip geliyo
  • nawres  (31.12.09 18:00:37)
olay arkadaşlarla olmakta bence napıldığı önemli değil

  • yuto  (31.12.09 18:21:32)
ben de evdeyim şu an. ne yapacağımı bilmiorum. normal sıradan bir akşam gibi varsayarak aşmaya çalışacağım. hiçbir plana dahil olamadım. çok da yalnız kalmak istemediğim halde.
doğru düzgün arkadaşım yokmuş gibi hissetsemde bi kısmına uyup serdar ortaça gideceğime evde yalnız kalırım daha iyi diye düşünüyorum. geçenin ilerleyen saatlerinde kalabalık içinde yalnız olsam daha iyimiydi düşünecek miyim bilmiyorum. oyle iste

  • berrak sudaki kırmızı balık  (31.12.09 18:42:23)
şu an bir kyk odasında eti puf yiyorum,yedim,yiyeceğim...

  • namiokay  (31.12.09 19:16:55)
son 3 senedir yalnız geçiriyorum yılbaşını yaptığım şey sevdiğim içkiden bolca almak - seviyorum içmeyi ben - yanına işte meyva çerez vb. içmek, içmek, içmek

şu anda dahil olabileceğim programlar var - bunu bi sikmiş gibi söylemiyorum - bi' kaç farklı arkadaş ortamında programa dahil olabilirim, ailemle geçirebilirdim falan filan ama ben bunu seçtim. yani sen de öyle istiyorsun heralde ama yalnızlıktan kaynaklanan bi' melankoli az da olsa vuruyor insanı bazen - çok değil yarım saat önce bana da geldi hafiften ki önceki senelerde olmamıştı hiç böyle bi'şey -

sıkıntı yok normal yani. dert etme bence bunu ve keyfini çıkarmaya bak gecenin.
ben sevdiğim şeyi yapıyorum içiyorum bi' kaç saat sonra sarhoş da olurum
e daha ne isteyeyim? öyle işte

(bkz: hayat ne tuhaf vapurlar falan)
  • charlesbukowskiineksi  (31.12.09 20:29:45)
(bkz: montla sıç)
o da kesmezse
(bkz: ıslak sıç)

www.itusozluk.com
  • chaud  (01.01.10 03:55:54)