140-150k civarı araba önerisi

Ötv zammından sonra doğru düzgün hiç araba kalmamış gibi, aklıma q2 den başka araba gelmiyor ama farklı seçenekler de olsun istiyorum. Bana bu civarda araba önerir misiniz lütfen? (Cipimsi olması tercih sebebi olmakla birlikte diğer seçenekler de olur+Sıfır olacak, ikinci el söz konusu değil, arabayı ben kullanıcam 29 yaşındayım)

x1

  • carabelli  (23.02.17 00:25:21)
X1 190 bin olmuş

  • ekaterina  (23.02.17 00:26:59)
Ford ranger ya da vw amarok. 4x2 olanlarının hem mtv hem de otv si düşük. Nispeten ucuz, guclu, büyük ve yüksekler.

  • orient blue  (23.02.17 00:37:04)
Toyotanin bi cross country si cikti.

Jeep renegade cok pahali degil diye biliyorum bir de.
  • kuehles blondes  (23.02.17 00:41:59)
cipimsi alıp kötü modeller almak yerine normal alıp iyi bir model al derim. x1'i beğendim.

  • pinkpeony  (23.02.17 00:56:36)
Audi q2, jeep renagade, nissan qq (yakinda makyaj yer), Tiguan. Son zamanalrın en özgün aracı pejo 3008 cok başarılı olmuş.
Onun dışında sırf gösteriş istersen merco gla ve cla, audi a3 sedan. (Audi liste fiyatından en az 20bin iner.)
Tabi bu parayi hiçbiri hak etmiyor. Ben olsam az kilometreli alırdım bayiilerde olanlardan. Misal vw için dod.com.tr 'ye bakılabilir ama ikinci el soz konusu değil yazmışsın. Çünkü bu arabalar 3 ay once 20bin tl ucuz idi.
  • karacigerim vur kadehlere  (23.02.17 01:08:32 ~ 01:13:37)
Yoo öyle kaygılarım yok, güvende hissetmek için de değil. Hep öyleydi arabalarım hb veya sedan yani bu defa değişiklik olsun dedim fakat crv ve rav4 denemiştim bana çok büyük geldiler bi de fiyatlar malum. Evet 2. El söz konusu değil çünkü gelen zammı 2. Ele de yansıttılar zaten çok da farketmiyor.

  • ekaterina  (23.02.17 01:22:38)
Bir diğer tavsiyem; bayilere 2016 model sıfır arac stok sor. Nerede varsa gidip al türkiye'de hangi bayide. 10 15bin tl cebinde kalır, üşenme.
2016 sıfır c180 159bin mesela. 2017 170kusur bin.

Piyasa fiyatlarına bakma ikinci elde. Ilanlar aylardır duruyor alan yok. Piyasa ölü. Ciddi alma egilimli olduğun sürece iyi indirimler yapacaklardır sahipleri. Yineliyorum; tavsiyem bayiideki az kilometreli araçlar.

Sıfır için liste fiyatı üzerinden de audiye bi uğra derim. Beklemedigin oranda iskonto kaparsın. Tecrubeliyim. Bir de sabit kur kampanyasi yakalarsan çok iyi fiyatlara audi sahibi olursun. Şu fiyatlarla sıfır araba almak bildiğin üzer adamı.
  • karacigerim vur kadehlere  (23.02.17 01:34:36)
otv zammi dusecek bekle

  • monkey  (23.02.17 02:22:08)
Tabiki tiguan

  • rentts  (23.02.17 06:48:08)