Kır Düğünü hk. ya da sadece Düğün hk.

Şimdi arkadaşlar öncelikle kır olması önceliğimiz. Bi iki yer baktık, 350 civarı kişi için 30 bin dediler (yemek+dj vs). Ama mekan ikimizin de hoşuna gitti. Yalnız diğer taraftan diyoruz ki kimse bize o kadar gelip bişe takmayacak. Öyle salon düğünü de pek istemiyoruz. Otel olsa yine aynı fiyat vereceğiz sanırım. Baktığımız yer polonezköyde bi yer.

Size sorum; zaten aşağı yukarı istediklerimizi(salon olmasın gbi) kapsayan yer için bu civarda bi fiyat mecburen vereceğiz mi? veya ne biliyim var mı kır düğünü için başka önereceğiniz yer?

bi iki bişe derseniz ne dersiniz?
teşekkürler

yani sadece bir resmi nikah yapıp arkadaşlarınızla dışarıda eğlence yapmanızda bir seçenek o kadar para vermek istemiyorsanız. İlla düğün olacak derseniz fiyatlar aşağı yukarı böyle denebilir.

  • basond  (20.02.17 20:58:14)
350 kişiyi bir yerde ağırlamaktansa nikah salonunda normal nikah kıyılması ve daha yakın arkadaş,aile ile 100-150 kişilik bir mekanda düğün yapılması daha mantıklı geliyor bana.

Biz de daha önce Villa Riva Garden'a bakmıştık,çok tatlı bir yerdi ancak bizim tarihimizde doluydu.Fiyatlarını çok hatırlamıyorum açıkcası.
dugun.com
Fakat sonrasında teknede bir eğlence düzenlemiştik.
www.yatmatilda.com

Bir de tarihe dikkat edin,haziranda istanbul'da yağış olabiliyor ara ara,kır düğününde yağmur kabus gibi olur, ona göre de organizasyon bir düzenleme yapabilmeli.
  • demoniclewinsky  (20.02.17 21:15:36 ~ 21:15:55)
Avcılar olur mu? Baler'e bi bakın.

  • ekaterina  (20.02.17 21:35:11)
Tek eksisi şu olabilir. Geçen sene ağustos ayında bir arkadaşım polonezköy'de düğün yapmıştı. Denk geldi sağanak yağdı o gün rezil oldu her şey. Bunun dışında 350 kişiye 30 bin TL gayet iyi fiyat. İstanul'un en boktan düğün mekanları bile adam başı 100'den başlıyor yemekli.

  • mutantking  (20.02.17 22:35:38)