Aliexpress urun gelmeyince ucreti geri aldim ama hemen ardindan urun geldi

Galiba 3 ay bekledim. Iki kere sureyi uzattirdim. Kontrol edince gelis ulkesinden cikis bile yapmamis gorunuyordu ben de once saticiya yazip sonra dispute actim. Geri odeme gerceklesti ama simdi urun geldi:/ Bu durumda ne yapiliyor? Tesekkurler.

Kullan ürünü. Ben erteleme bile yapmıyorum, orada bir süre var abi ister Ptt ister onların hatası beni bağlamaz. O zaman oraya 45 gün yerine 60 yetmiyorsa 120 yazacak.

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.02.17 00:01:37)
yanlis hatirlamiyorsam bu durumda saticiyla iletisime gecilip bir tane daha urun siparis ediliyor sonra gelmis gibi onaylaniyor oyle.

  • eksimtrak  (08.02.17 00:04:03)
Iade edicem diyorsan saticiyla konus. Ayni ürünü tekrar al. Sonra onayla geldi diye. Eleman da yollamayiversin.

  • jackyr  (08.02.17 00:04:16)
eksimtrak +1

  • cedex  (08.02.17 00:09:31)
Hak yemek sorun değilse yiyin gitsin, yoksa mutlaka ödemesini yapın karşı tarafın mesaj atarak. Yardımcı olur onlar detaylı bir şekilde.

  • England  (08.02.17 00:48:30)
Söz konusu parayı bir yere bağışla gitsin.

  • babilbaligi  (08.02.17 09:54:29)
@babilbaligi Niye bağışlıyor abi bir ürün/hizmet aldığımızda onun karşılığını bir başkasına mı veriyoruz?

Diğer arkadaşların söylediği gibi satıcıya mesaj at, bir şekilde orta yolu bulursunuz. En kötü ucuz bir ürünse falan o söyler boşver abim/ablam bu da benden olsun diye.
  • chicha  (08.02.17 10:05:25)