[]

Web Sitesi Yapımı

www.henry-gilbey.com

Tarzında basit bir site yaptırtmak istiyorum. Kaça mal oluyor bu gibi bir şey? Piyasasını bilmiyorum hiç.

''Hazır template'ler var'' demeyin lütfen; bir ton ıvır zıvır çıkıyor karşıma istediğim şeyi yapmaya çalışırken ve benim hiç zamanım yok.

Bu konuda herhangi yardım ve/veya tavsiyeye açığım.

(Tik'ler hemen)

 
bence, web sitelerinde fiyatı "alıcı" belirler. 300-500'e wordpress vb. yaptırabilirsin. çok ararsan daha ucuza da belki. detay, düzen, kalite, özgün kodlama vs istedikçe fiyat katlanarak artar. 20-30 bine de yaptırabilirsin.


  • tum haklari saklidir  (05.02.17 03:14:53) 
ben buradan birine yaptırmıştım wordpresste 700'e yapmıştı.


  • kurnaz  (05.02.17 03:31:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.