24 yaşından sonra takım mı değiştirilirmiş?

Kendimi beşiktaşlı gibi hissetmeye başladım, galatasaraydan beşiktaşa geççem galiba ya, bi beşiktaş sempatisi başladı. Zihnen de beşiktaşlıya yakınsıyorrum dün patron çay söylerken bana söylemedi hakkımı yediler diye ağladım mesela :( güncel performansla da alakası yok bi senedir bi süper lig özeti izlememişimdir nolüyö?

Değişir neden değişmesin ki.
Ben de 17-18 yaşlarımda Fenerbahçe'den Beşiktaş'a geçmiştim aynı sebeplerden ötürü.
Zaten küçükken de rüşvet karşılığı takım tuttururlarmış, sonradan hak yolunu buldum yani.
  • mutekebbir  (04.02.17 17:56:01)
mainstreamci olmuşsun. geçmiş olsun.

  • la rana  (04.02.17 17:58:38)
takım dediğin zımbırtıdan çocukluk ve ergenlik zamanlarda zevk alır aidiyet hissedersin. bu tam fanatiklikten el ayak çekme yaşı. bu saatten sonra takım destekleyen adam olmaz bi de takım değiştireceğim diyosun ya. püh

  • deranzo  (04.02.17 18:24:06)
taraftar grubunun duruşuyla ilgili olabilir mi? geçen gün maçta baya muhalif tezahüratlar olmuş diye duydum. Gezi'den sonra da beşiktaşlı olduğunu söyleyen bir sürü insan oldu.

  • mrsmoon  (04.02.17 18:27:19)
millet 30 yaşından sonra cinsiyet değiştiriyor takım niye değiştirilmesin?

  • levpontryagin  (04.02.17 18:28:30)
şimdi o başarılı diyedir. gs lilerin çoğu böyledir. uefa zamanında çocukluğunu geçirenler hep gs li oldu. o yüzden gs biraz kötü gidince türkiye'de 3 tane gs'li kalıyor.

  • jangbogo  (04.02.17 18:41:33)
ben de 28den sonra beşiktaşlı oldum fenerden döndüm. hem de şimdi göre fanatğin de fanatiğiyim. yani kimseden zevk alıyorsan onu tut bence toplum baskısından çekinme. gel maçlarda tezahürat filan yap güzel şeyler bunlar.

  • kaputt  (04.02.17 18:44:38)
Çoğumuz daha küçücükken babamız hangi takımlıysa o takıma sempati duyarak takım tutmaya başladığımız için değiştirilebilir bence sonradan.

  • ms brownstone  (04.02.17 18:51:15)
nasıl istiyorsan öyle yap, kendin bilirsin, direkt seni ilgilendiren bir konu. yakın arkadaşım olsan biraz dalga geçer sonra bırakırdım büyük ihtimalle.

  • Apocalypse  (04.02.17 19:03:45)
3 kere takım değiştiren gördüm. fanatiklik zaten salaklık başka bir şey değil.

  • nothing in my way  (04.02.17 19:06:13)
Ben önceden takımsızdım. Bi klübe spor yapmaya gide gide sempatim arttı ve galiba ben de artık takım tutuyorum. Olur böyle şeyler

  • jazzabel  (04.02.17 19:23:52)
Beşiktaşlılık çok güzel gelsenize

  • rhan  (04.02.17 21:34:46)