Google reklamları hk

arkadaşlar selam çıldırmak üzereyim.

bir süredir alışveriş reklamı veriyordum.
ürünlerim: nişan tepsisi.

nişan tepsisi vb. kelimelerle arandığında, benim ürünlerim en tepedeki alışveriş reklamlarında mutlaka çıkıyordu. hatta iyi bir bütçe verdiğim için oradaki 10-15 ürünün tamamına yakını benimkilerdi.

ama bir anda artık o kelimelerde çıkamamaya başladım.
bütçem bile harcanmıyor. nişan tepsisi kelimesinde 1 ürünüm bile yer almıyor.

kütük nişan tepsisi yazıldığında yine tüm ürünler bana ait, ama nişan kelimesi yazıldığında bir eşleşme bile yok.
param çöpe gidiyor resmen.

3 aydır böyle reklam veriyorum.
çok tık alıyorum ve satış yapıyorum. bilgilerimde hile hurda yok, sitemin içeriği tamamen uyumlu, ürünlerim tamamen uyumlu.

ama google artık beni bu anahtar kelimede göstermiyor.
delirmenin eşiğien geldim.

ne yapma mgerekiyor yardımcı olur musunuz?

deneme için TBM'yi 5tl yaptım, bütçemi günlük 200tl ye çıkardım.
yine de nişan tepsisi aramasında çıkmıyorum. ağlamak üzereyim artık.

reklamınız durdurulmuş olabilir mi? reklamınızın sonlandırılma gününü belirlemiş miydiniz? belki o süre dolmuştur?
google adwords'ü arayın ücretsiz destek veriyorlar. bir yerlerde bir hata olmuş olmalı. anlatın durumunuzu incelerler çok yardımcı oluyorlar.
  • veritaslibertas  (02.02.17 10:57:26 ~ 11:00:08)
Burada zaman kaybetmeyin bence. Telefonla arayıp destek alın. Sonucu bizimle paylaşırsanız ayrıca sevinirim.

  • teknikekip  (02.02.17 12:57:54)