1200-1300 liralık telefon tavsiyesi

Bu fiyatlarda bi telefon bakıyorum. xiaomi mi 5 baktım ama işlemcisi çok ısınıyor diyorlar.
Oyun falan oynanmayacak. Kamerası iyi olsun, hızlı olsun, donma takılma vs. olmasın yeterli. Standart uygulamalar kullanılacak..
SAR değeri düşük olmalı ayrıca.
Tabi bir de destek konusunda iyi olsun. Güncelleme vs. alsın..
Şimdiden teşekkürler

Iphone 5S.

  • pangea  (02.02.17 12:25:29)
mi5 kullanıyorum. sizin gibi oyun oynamıyorum. hiç ısındığını görmedim.

gün içerisinde 100 e yakın çağrı alıyorum, kamerası ile pdf evraklarını çekip 20-30 mail atıyor alıyor cevaplıyorum.

sosyal ağlar 1-2 saat toplam vaktimi alıyordur. akşam 11 civarında %20 dolayında şarjım kalıyor. 5s cihazdan buna geçtim dünya varmış.

bu arada çift hat ile bu süreler. tek hat olsa daha çok şarjım kalır muhtemelen.

ısınıyor diyenler dakikalarca oyun oynayan kullanıcılardır.

sar değerleri baya bir gündem oldu. diğer telefonlar ile aynı internetten karşılaştırırsınız.
  • feedback1  (02.02.17 16:49:48)
gm 5 plus

  • kaya1453  (02.02.17 17:08:53)