Ne kadar sürer bu yol?

Merhaba, sizce tahmini olarak haftaiçi sabah 8.30da atatürk havalimanından metroyla zeytinburnu, ardından tramvayla karaköy, ardından da taksiyle kabataş ne kadar sürer? Süreyi kısaltmak için başka nasıl gidebilirim? Teşekkürler.

Tramvay kabataşa kadar gidiyor?
40-45 dk gibi tahmin ediyorum.

  • atom karincanin torunu  (31.01.17 19:26:01)
Aaaa hakkaten kabataşa gidiyor:D Kafam karıştı vapur sandım sanki:) Gerçekten mi 1 saatim var yetişiyorum o zaman. Teşekkürler.

  • Domuz  (31.01.17 19:27:00)
Kabatas tramvay duragi da kapali mi?

Belki metroyla zeytiburnu - metrobus - mkoyden kabatasa inis olabilir taksiyle.

Ya da

Havatasla taksim, oradan kabatasa funikuler.
  • kuehles blondes  (31.01.17 19:28:03)
Ben de kapali da ondan oyle soruyorsun zannettim. Diyorum "neden karakoyden taksiye biniyor ki tramvaydan inip??"

  • kuehles blondes  (31.01.17 19:30:34)
Ahhaha baya kafam karışmış:) Peki kuehles blondes senin söylediğin gibi metrobüse geçsem, bir sabah oralarda binmeyi bile 10-15 dk beklediğimi hatırlıyorum öyle olur mu ki? Sonra mecidiyeköy trafiği de var.
Atatürkten Havataşı da hiç kullanmadım, trafik olursa o da sıkıntı diyerek ama füniküler 5 dk, o da kafamı karıştırdı şimdi. Hangisi?:)

  • Domuz  (31.01.17 19:38:45)
Metro havalimanından bindikten sonra son durak yenikapıdan aktarmalı taksime kadar gidiyor, metro+funikülerle kabataş yaparsınız.

  • Sulfoxaflor  (31.01.17 19:52:19)
Metro ile;
Havalimani-Yenikapi 40 dk.
Yenikapi-Taksim 10 dk.
Funikuler ile;
Taksim-Kabatas 5 dk.

Diger yol;
Havalimani-Zeytinburnu 20 dk
Zeytinburnu-Kabatas 45 dk

Herhalukarda ucu ucuna yetisirsin. Ben ilkini tercih ederdim sanirim.
  • evrim halkasi  (31.01.17 20:12:21)