[]

Pre-apocalyptic film tavsiyesi

Yani arkadaşlar öyle kötü şeyler falan yaşansın kalan insanlar yaşam mücadelesi versin şeklinde değil de, zaten kıyamete belli bi süre kalmış, sonra herkesin yok olacağı ve insan psikolojisine vs bu açıdan bakabilecek filmler arıyorum.

Şu an These final hours adında bi filmi izliycem örneğin, sonrasında hemen sizin önerdiğiniz bi filme geçebilirim.


 
aklıma bu klasmanda knowing geldi ilk okuyunca. ben izleyince çok ahış şahım bulmadım ama sen seversin belki.


  • bonisnocetquimalisparcit  (31.01.17 02:02:09) 
dediğinize paralel bir film var. dünya gerçek hayatta direkt felakete sürüklenmiyor. bir felsefe hocasın öğrencilerini test etmek için ortaya felaket senaryosu atıyor ve ne yapacaklarını öğrnemek istiyor filan.
the philosophers ve after the dark diye geçiyor filmin adı.

  • m e b  (31.01.17 02:11:42 ~ 02:12:04) 
Last night(1998)


  • kreatin  (31.01.17 03:07:48) 
Seeking a friend for the end of the world


  • brian fantana  (31.01.17 03:33:25) 
okurken these final hours gelmişti aklıma :')
belki şu sayılabilir www.imdb.com

  • freya  (31.01.17 12:25:21) 
Lars von Trier-Melankoli www.imdb.com


  • wendyangelamoiradarling  (31.01.17 12:56:16) 
take shelter olur gibi.


  • sanat guresi  (31.01.17 15:07:49) 
(bkz: road) viggo mortensen'in oynadığı.


  • alabamaclarence  (01.02.17 23:05:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.