[]

maas uzerinden yapilan kesintiler

bi sure bi sirkette calismistim. kisa sure once de ayrildim. maas uzerinden yaptiklari kesintileri gorebilmem mumkun mu acaba? sgk, vergi vs. onlardan bahsediyorum.
 
E-devlet'ten görebilirsin.


  • cakabo  (27.01.17 22:50:14) 
detayı için bordronu iste, zaten sana bunu vermek zorundalar. sgk internet sitesinden brüt maaşını görebilirsin. bilmiyorum sgk'ya gidip öğreniliyor mu.


  • atalet momenti  (27.01.17 22:52:22) 
Bordro iste. Vermezlerse sirketin avukatiyla gorusup iste.


  • füt  (27.01.17 22:56:37) 
E devlet üzerinden brüt maaşını görürsün. Kesinti görünmez. En kısa yol oradaki brüt maaşını google da bir iki arama yap brüt ten nete diye. Tüm kesintinleri görebileceğin siteler mevcut.. O şekilde daha kolay olur. Kesin olmaz çünkü gelir vergisi dilimini bilmiyorum


  • goldberg  (28.01.17 01:28:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.