[]

İzmirde TPT ve YAyladağ Pipo Tütünü

karşıyakada hiç bir yerde ne türk pipo tütünü ne de yayladağ bulabiliyorum. satan eden yer varsa söyler misiniz? ayrıca ayrıca borkum, mac baren gibi piyasa tütünler haricinde yabancı tütünlerin satıldığı yerleri bilenler de mesaj fasilitesi yardımıyla haberdar ederlerse müteşekkir kalırım.

peşin not: evet fabrikası menemende lakin araba falan yok gidip gelmek sıkıntı.


 
alsancakta pasaja baktınız mı?


  • veritaslibertas  (27.01.17 16:43:57) 
şahsen bakmadım ama bakanlar sadece macbaren vs gibi tütünlerin olduğunu öylediler. tpt ve yayladağın satılacağını sanmıyorum malum zaten yasal tütünler, satabilmek için tekel bayisi olmak gerek.


  • issiz karga  (27.01.17 17:00:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.