Remington saç düzleştirici

Wet2Straight modelini yıllarca kullandım ama durduk yere çalışmadı. Garanti süresi de doldu. Remington'dan çok memnun kaldığım için yine Remington almayı düşünüyorum ama 170tl'ye çıkabilirim.

Kullanan varsa önerebileceğiniz bir modeli yazarsanız çok memnun olurum. Wet2Straight modellerinden olması şart değil. Bir de kullanan varsa S5525 Pro-Seramik Geniş Plaka nasıl?

Ben kırmızı renkli Silk modelini kullanıyorum. Keratin therapy olan da iyi.

  • Lim5  (26.01.17 21:14:53)
Ben de remingtonun bir modelini almıştım 4 yıl önce. Hala tıkır tıkır çalışır çok memnunum. Modelini hatırlamıyorum fikir pekiştirsin diye şeyettim.

  • eylul  (26.01.17 21:24:17)
kadıköy ve eminönü'nde servisi var. Bi fiyat sorun. Belki çok para istemezler. Ben de Remingtoncuyum.

  • supergirl  (26.01.17 21:27:20)
ben yaklaşık 5 senedir s6500 www.teknosa.com kullanıyorum memnunum. sadece bir kere kablosu bozuldu onu yaptırdım. ama daha yeni modelleri var tabi isterseniz onlara bakabilirsiniz.

  • uyusam iyi olur  (26.01.17 21:31:02)
Ben de yıllardır sleek and curl modelini kullanıyorum. remington <3

  • Domuz  (26.01.17 21:31:56)
s8510 kullaniyorum 5 yil olacak nerdeyse hic teklemedi daha. cok seviyorum. askim. canim. ben hor kullanirim bir de. bu kadar ovguye yarin bozulursa bu basliga bakarim tekrar.

  • tiredpanda  (26.01.17 21:54:34)