[]

Kıyafet alacak yer bulamıyorum (erkeğim)

selam herkese,

benim kıyafet beğenme sorunum var. eskiden pull&bear'den, topshop'tan zara'dan falan giysi alıyodum ama artık oralar da çok bozmuş gibi geldi. ben de pasajlara bakmaya karar verdim ama güzel giysi satan pasaj da bilmiyorum. giyim tarzım nasıl diye soracak olursanız, gömlek falan giymiyorum. skinny pantolon da giymiyorum (slim veya regular giyiyorum). klasik - spor arası bi gyim tarzım var. baskılı şeyler aldığım da oluyor ama eğer çok güzelse. onun dışında nike adidas vs sweatler giymeyi çok isterim ama çok pahalılar.


 
Gap spor giyim icin
massimo klasik icin
boynerde de farkli markalar oluyor ordan da karisik bakabilirsin
  • condom kurşunu  (22.01.17 14:14:51) 
Maltepe Pazarı / Ankara. Yemin ederim çoğu mağazadan daha güzel tasarımları var,


  • gozu acik sevisen yahudi  (22.01.17 14:18:41) 
Boyner+1. Dockers'ın pantolonları tam anlattığın gibi ayrıca.


  • ekaterina  (22.01.17 14:27:07) 
Hm? Levis?


  • zirrealist  (22.01.17 14:44:48) 
Bütçeni tam anlayamadım açıkçası. Topşop, Zara falan alıyorsan Nike, Adidas falan pahalı gelmemeli aslında. Neyse, spor sweatler hoşuna gidiyorsa trendyol gibi sitelerde kampanyalar oluyor, onları kovalayabilirsin. Boynerdeki markalar da işini görür, denildiği gibi.


  • manuel mandalina  (22.01.17 14:58:48) 
Pull&bear, jack&jones


  • Kizkurusu  (22.01.17 15:09:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.