Deri ceket giyen erkekler size de çekici gelmiyo mu kızlar?

Tabii boyunun +175 olması ve fazla göbeğinin olmaması kaydıyla.
Bana çok çekici geliyo nedense :(

Geliyo valla en çok da Negan :)

  • old possum  (17.01.17 18:14:01)
boy için 175+ diyorsan ve göbeğin de fazla olmaması kafiyse zaten çok yüksek fiziksel beklentilerin yok gibi. bu durumda deri ceket gibi ayrıntılar çekici gelir. normaldir.

neyse ben aradan çıkayım da duyurumuz hatunları topa girsin.
  • dinsiz adam  (17.01.17 18:14:56)
Ceketten cekete değişir.
Şöyle bişi giyerse ıyyy derim
www.derisitesi.com

Ama şöyle ise tadından yenmez
ae01.alicdn.com

ya da şöyle
desa.doracdn.com

Çok hanzo deri ceketler de var yani.
Bir de 175 az. Bi 10 santim daha ekleyelim ona.

Edit: @e bana nick birakmamissiniz'in da hakkı var. Üzerinde duruşu da önemli tabi.
  • buff  (17.01.17 18:17:26 ~ 18:21:20)
bana pek gelmiyo,
deri giyen insanlar (kadın/erkek) giydiği deriye çok güveniyo :D
daha rahat kumaşlar daha çekici geliyor.
  • allaccess  (17.01.17 18:18:14)
evet tabii @buff. aynı fikirdeyim.

motorcular giyiyo ya işte o tarz dur ben görselle pekiştireyim.

benim boyum 155. gönül 185 demek istese de akıl "haspam, kendi boyuna bak sen" diyor.
  • matilda  (17.01.17 18:18:30)
deri ceket giymiş her türlü erkekten tiksinirim.

  • sta  (17.01.17 18:22:03)
James franco'yu paylaşmak haksızlık ama james :(((((((((( cınım. Bana da çekici geliyor ama buff'a katılıyorum her ceket güzel değil.

  • ekaterina  (17.01.17 18:23:00)
Vücudunun kalıplı olmasını eklemeyi unutmuşsunuz kızlar.

  • Euxinos007  (17.01.17 18:28:48)
çok itici

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (17.01.17 18:35:52)
yakışıklı erkekler size de çekici gelmiyor mu diye sorsan daha mantıklı olurmuş.

tadından yenmez diye paylaştığı adam hollywood aktörü. o adam babaannesinin hırkasını da giyse çekici olacak zaten.

bu insanlar bir garip.
  • bohr atom modeli  (17.01.17 18:52:58)