iphone 6 şarj sorunu/kapanma

arkadaşlar selam,

i phone 6 pil durumunu olması gerekenden düşük algılama ve kapanmaması gereken pil durumunda kapanma sorunu ios 10.2'de de devam ediyor.

bu sorunu yaşamaya devam eden veya çözüm bulan var mıdır?

Benimde öyle, çözüm bulamadım bataryayı bozmuş olabilirim

  • powerpufgirl  (15.01.17 22:40:59)
bende de aynı sıkıntı var. bataryam %30'larda iken kapanıyor. apple bir haltlar karıştırıyor ama çözemedim.

edit:6s plus
  • sylr  (15.01.17 22:43:25 ~ 22:51:23)
bendeki 6s de cortladı. günde 3 kere şarj ediyorum. birden fazla uygulamayı açtığım zaman şarj su gibi akıp gidiyor. özellikle internet çok fena şarj yiyor.
telefon birkaç kere şarjı %64-65 iken kapandı. kontrol ettim, bendeki telefon hatalı seriden değilmiş ancak yine de problem yaşıyorum.

  • köstebek kurabiye  (15.01.17 22:50:28)
Ios'da sorun varmış bir güncelleme daha gelecekmiş, apple destekle konuştum böyle dediler. @kostebek 6s lerde değişim ve geri çağırma vardı pillerle ilgili seri numaranı bi kontrol et istersen.

  • ekaterina  (15.01.17 22:56:09)
İphone lar böyle, sürekli sorun dert. Stabil stabil diye bağıranlar cevapsız bu konuda.

Samsung s7 alın hayata bağlanın.
  • kurnaz  (15.01.17 22:59:22)
@ekaterina batarya değişimi yapılan cihazlarda sıkıntının devam ettiğini okudum birkaç yerde. 3-4 hafta sonra telefon yine eski haline dönüyormuş. komple değişim yapılmaz diye düşünüyorum. bir de ben telefonu yurtdışından almıştım, bu sorun çıkartabilir diye hiçbir hamlede bulunmadım anlayacağın.

  • köstebek kurabiye  (15.01.17 22:59:37)
6s'te vardı, gittim önce pili değiştirdiler, daha da saçmalayınca sıfırıyla değiştirdiler.

  • roket adam  (16.01.17 00:16:05)
**** arkadaşlar 6s'leri apple değiştiriyor, bi' applestorea gidip baktırın bence.

  • powerpufgirl  (16.01.17 00:18:28)
Beklenmedik Kapanma Sorunları İçin iPhone 6s Programı:

Apple, çok az sayıda iPhone 6s aygıtının beklenmedik bir şekilde kapanabildiğini belirledi. Bu bir güvenlik sorunu değildir ve yalnızca Eylül 2015 ile Ekim 2015 arasında üretilen, belirli bir seri numarası aralığında.

www.apple.com
  • priboi  (16.01.17 08:28:37)