torrent indirirken kimlik gizleme

nasıl yaparım bunu vpn'le mi? eğer öyleyse vpn'de hız daha düşük ve kotalı hatta ücretli değil mi? kimliğimi gizlemenin başka yolu varsa en basit şekilde anlatabilirseniz sevinirim.

teşekkürler

turkiye'deysen su an icin kimligini gizlemene gerek yok. korsan yazilim/film/muzik uzerine herhangi bir yaptirim yok. ilerde degisebilir tabii.

ilerisi ve yurtdisi icin vpn satin al. fiyat/performans bakimindan bu aralar en iyisi pia (private internet access) mesela su an. ilk kullaniciya hitap ediyor. hizin 8mbps ise belki en az 7mbps'e dusurur. dogru ayarlarda kullanirsan bir yavaslama hissetmezsin bile.

dedicated ip sunan ve log tutmayan vpn servisleri de var. bunlardan torguard'i onerebilirim.
  • hopeless  (15.01.17 03:35:28 ~ 03:36:32)
vpn dışında seedbox ya da debrid servisleri kullanabilirsin. bunlar torrenti sunucuya indiriyor sen de oradan indiriyorsun. tabi aylık ücreti var hepsinin parasız o işi yapman pek mümkün değil yani.

ama yukarıda dendiği gibi türkiye için şu an öyle bir gereklilik yok.
  • rotten head  (15.01.17 03:43:45)
Türkiye'de değilim ve olduğum yerde torrent'in cezası var. Teşekkürler cevaplar için. Aslında ilk tercihim vpn servislerine para vermektense netflix gibi platformlarla içerik üreticilerine ödeme yapmak ama istediğim dizileri/filmleri barındıran bir platform bulamıyorum, çok dar kalıyor içerikler torrente göre.

  • senolll  (15.01.17 03:55:32 ~ 03:57:16)
Online izle? Onun da mı cezası var?

  • hasmetizm 2046  (15.01.17 09:59:43)
www.vuub.net

ya da daha detaylı olarak;

www.digitalocean.com

aylık 5 dolar 1 TB trafik var.

aldığım hız;

www.speedtest.net

yalnız baştan söyleyim; ayarlaması gerçekten zor.
  • washe  (15.01.17 10:05:49)
@hasmetizm online izliyorum zaten bayadır ama hep sorunlar çıkıyor, bir dizi bir sitede yok öteki onda yok. Videolar siliniyor, açılmıyor. Sürekli reklam çıkması zaten yıldırıyor. Çözünürlük de hd sözde ama kalite çamur gibi oluyor.

  • senolll  (15.01.17 14:25:43)