sevdiğiniz türküler

Linkiyle beraber paylaşırsanız pek güzel olur.
Benim sevdiklerime örnekler
www.youtube.com

spotify linki de olabilir

  • dissendium  (14.01.17 23:56:24)
  • volodya  (14.01.17 23:58:09)
  • muslugubozukhayrat  (15.01.17 00:00:11)
paylaşan arkadaşlar isimlerini de yazsın da türkülerin her linki açıp bakmayak tek tek.

türkü:vay deli gönül
www.youtube.com
  • faik abi  (15.01.17 00:23:38)
www.youtube.com Mahzuni Şerif'in her türküsü gibi bu türküsü de güzeldir. Toplumsal gerçekçi bir durum anlatması ayrıca hoş bence.

  • candoguaydin  (15.01.17 00:31:41)
genelde, aslına bağlı kalarak icra edilmiş türküleri seviyorum. rock, pop ile harmanlanmış olanları değil. bu yazacaklarım da öyle. aşağıdakileri de bilgisayarımda yöresine göre isimlendirmiştim, o şekilde yazayım en iyisi.

-selda bağcan - düz dara: www.youtube.com
-nermine memedova & sinan seid - evlerinin önü yonca: www.youtube.com
-gülşen kutlu - aslım paktır hiç kin yoktur özümde: www.youtube.com
-selda bağcan - çemberimde gül oya: www.youtube.com
-aysun gültekin - şu uzun gecenin gecesi olsam: www.youtube.com
-muazzez ersoy - babuba: www.youtube.com
-aysun gültekin - dağlar dağımdır benim: www.youtube.com
-aysun gültekin - nasıl yar diyeyim ben böyle yare: www.youtube.com
-emel taşçıoğlu - seherde bir bağa girdim: www.trtturku.net
-sabahat akkiraz - ne ağlarsın ebnim zülfü siyahım: www.youtube.com
-aysun gültekin - eledim eledim: www.youtube.com
-aysun gültekin - kırmızı gül demet demet: www.youtube.com
-aysun gültekin - mektup yazdım yare almadı: www.trtturku.net
-nedime birses - manisa'nın üzümü: www.youtube.com
-selda bağcan - katip arzuhalim yaz yare böyle: www.youtube.com
-hülya süer - siyah zülfün tellerine: www.dailymotion.com
-kadriye latifova - geceler yarim oldu: www.youtube.com
-selda bağcan - uyandım sabah ile: www.youtube.com
-deniz toprak - değme felek: www.youtube.com
-güler duman - güle yel değdi: www.youtube.com
-selda bağcan - acıyı bal eyledik: www.youtube.com
-selda bağcan - bu yıl benim yeşil bağım kurudu: www.youtube.com
  • m e b  (15.01.17 00:49:19)
youtu.be Gülay-ellerini çekip benden, bu türküyü söylemeyi de çok seviyorum aşırı zevkli heralde en sevdiğim bu olabilir.

www.youtube.com Neşet ertaş-ah yalan dünya

youtu.be Neşet ertaş-Ahirim sensin (gülaydan da olur)

youtu.be Zara-sebebini bileyim (bak bunu güzel söylüyor)

youtu.be İclal aydın-hastane önünde incir ağacı (zara söyleyemiyor bence xD)

youtu.be Yavuz Bingöl-yağmur ol gel
  • ekaterina  (15.01.17 00:51:01 ~ 01:59:41)
Eda Karaytuğ, Tükendi Nakd-i Ömrüm

www.youtube.com
  • lazarus  (15.01.17 00:55:00)
neset ertas haydar, gesi baglari, kustirdim gonlumu ilk aklima gelenler

  • partizan  (15.01.17 02:19:30)