[]

parasıyla rezil olmak

Yarın direksiyon sınavı var. Araç kullanmamda parkta vs. hiçbir sorun yok. Yalnız direksiyon sınavı öncesi sorulan aracın farları nasıl açılıyor, kaput nasıl açılıyor, yağı, suyu vs. nerde gibi bilgileri içeren son derse beni çağırmadılar.

Dacia duster için yukarda yazdıklarımı gösteren bir video veya fotoğraf var mıdır acaba


 
eğer isterseniz bununla ilgili bir video atabilirim size kendi derslerimden çekmiştim ama şunu unutmayın her arabada aynı şekild eolmayabiir far lamba açılışı vs. benimki hyundai i20ydi.


  • powerpufgirl  (14.01.17 13:41:40) 
www.renaultusa.com

el kitabından hepsini görebilirsiniz. az biraz incelerseniz tüm sorularınızın cevabı var.

örenğin 1. bölüm 37-38. sayfada farlarla ilgili
4. bölüm 4 ve 5. sayfa yağ ve yağ kontrol çubuğu
4. bölüm 2. sayfa kaput nasıl açıllıyor falan gösterilmiş.
4. bölüm 9. sayfada da silecek suyu vs. var.

baştan sona 15-20 dk. ayırıp incelerseniz araca hakim olursunuz.
  • jugador  (14.01.17 14:11:16) 
Sağdaki sinyal kolunun ucunu çevirince farlar yanar.
Kaput açma kolu her arabada sol ayağın hizasında bi koldur mutlaka görürsün.
Kaputu açınca çubukla tutturacaksın o çubuğun ucu sarı onu da göreceksin.
Kaput açılınca yağ çubuğunda yağdan başka bişeye bakamazsın fren hidroliğine baktıracak değiller. Yağ çubuğu ise motorun tam ortasında sarı çember olur görürsün. Kendine çekicen tamam boşuna okumaya falan gerek yok.
İ20 videosunu izle sistem aynı.
  • enter saltman benim  (14.01.17 14:25:00) 
Sağdaki değil soldaki sinyal kolu olucak aceleden yanlış yazdım.


  • enter saltman benim  (14.01.17 14:25:55) 
kaput için kimse yazmamış. başka arabaları bilmiyorum ama benim reno clio'da öyle olduğuna göre reno grubu dacia'da da öyledir. kaputu açarken maymun olmayın diye söylüyorum.

şoför koltuğuna oturduğunuzda sol ayağınızın oraya denk gelen kolu çekince kaputun kilidi açılıp kaput hafif aralanıyor da, kapağı kaldırmak için marka logosunun oralardan bir yerden elinizi sokup başka bir mandalı çekerek/iterek kapağı kurtarmanız gerekiyor. niye açılmıyo lan bu muğagodumu kapağı diye sinirlenmeyin eğer öyle kapağı tutan ikinci bir mandal varsa.
  • kibritsuyu  (14.01.17 19:52:48 ~ 19:57:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.