xbox mı playstation mı?

28 yaşında kız arkadaşla oynamak için hangisi daha uygun olur, daha hoşuna gider bir kızın?

not: evde wii var, hiç beğenmedi, çocuk işi dedi. cevaplarken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum :)

kesinlikle ps4. hatta pro.

not: hiç konsolu olmamış fakir pislik
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.01.17 18:41:46 ~ 18:42:41)
oyunları çift oynamaya daha mı uygun hocam psin? xbox biraz wii tadında galiba dimi?

  • placebo z  (12.01.17 18:44:27)
Kızla oynamak için alırsın ama fifa 17 lerde ömür tüketirsin. O yüzden ps4

  • rhan  (12.01.17 18:53:49)
xbox wii tadında değil. ps ile benzer yani

  • burya  (12.01.17 18:53:51)
xbox one s te iyiymiş ha, vay arkadaş neler yapmış adamlar görmeyeli. ps2 ve wii ile bırakmıştım en son konsol işini :)

  • placebo z  (12.01.17 19:01:45 ~ 19:02:02)
PS4 elbette. Konsola özel oyunlarda PS4, Xbox'ın fersah fersah ötesinde.

  • throw down the sword  (12.01.17 19:12:03)
Exclusive oyunlar açısından ps4 çakar. Düşünme ps al. Tartışmaya açık bi konu değil bence. Android ios değil. Last of us, god of war, horizon zero dawn trailerlarını izle kararın kesinleşsin

  • glamdr1ng  (12.01.17 19:17:10)
ps4. ama kız arkadaşla oynamalık oyun pek yok bence.

  • ontheroad  (12.01.17 19:22:09)
xbox ile ps arasındaki grafik kalite farkını çıplak gözle farketmen zor. birçok oyun zaten artık her iki konsol için de geliştiriliyor. xbox'ın kolları bir kızın oynaması için daha uygun ve daha dayanıklı. ele daha iyi oturuyor. news.xbox.com buradaki gibi xbox couple games diye yazarsan birlikte oynayabileceğin oyunları görebilirsin.

  • bana siir yazdirtma bana cay demlet  (12.01.17 20:32:24)