bi' 50-60 kilo verdim

nasıl olmuşum;
i.hizliresim.com

daş gibi olmuşun meaşallaa

  • cekilmis gayfe  (05.01.17 12:54:46)
Hoş. Kilo vermen daha hoş.

  • humblebirth  (05.01.17 12:57:11)
Adele işini abartmışsın. Sonuç; Erkek Fatma. Saç da kısa zaten...

  • neotunc  (05.01.17 12:58:49)
çektiğin çileye değmemiş.

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (05.01.17 13:00:05)
çok güzel olmuşsun,fit görünüyorsun. azmine sağlık.

  • denef  (05.01.17 13:02:47)
çok güzel tebrikler <3

  • yue  (05.01.17 13:03:41)
gayet daş görünüyorsunuz, azminiz için tebrikler :)

  • pide  (05.01.17 13:04:16)
vallahi süper olmuşsunuz. çok da sağlıklı görünüyorsunuz. aman kilo verdim diye sporu salmayın :)

  • istanbul kanatlarimin altinda  (05.01.17 13:06:35)
Muhteşemsiniz <3

  • tahin pekmez yoğurt  (05.01.17 13:10:54)
ya truman <3 mükemmel olmuş gözlerime inanamıyorum ya

  • sta  (05.01.17 13:15:05)
Ohaa yillar sonra trumanshow'u duyuruda gormek, tebrik ederim.

  • yuzır  (05.01.17 13:20:36)
ulan ben bile cok sevindim. tebrik ederim, harika olmussun. sahane. iste boyle ifsalarla gelin.

  • der meister  (05.01.17 13:30:37)
50 kilo önceki halini hatırlıyorum ifşalardan.

Süper olmuş, tebrik ediyorum. Zamanında benzer bir serüvenden geçmiş biri olarak muazzam bir başarı. İraden iyiymiş bayağı=)
  • KaraSakall  (05.01.17 13:32:01)
yuzır +1 süper olmuş truman

  • shotgunwoman  (05.01.17 13:33:05)
Eski halinizi bilmiyorum, ama gene de oha. Bacagim sakat, kosmadan etmeden nasil verebilirim bi 15 kilo?

  • denizgonen  (05.01.17 13:37:08)
sporcu vücudu olmuş takdir ettim.

spor yapan herkesi takdir ediyorum bu vesileyle.
  • levpontryagin  (05.01.17 13:39:36)
herkes hatırlıyorum yazınca ben de hatırladım. tebrik ederim, iyi iş başarmışsınız.

  • Apocalypse  (05.01.17 13:42:23)
Önceki halini bilmiyorum ama 50-60 kilo vermek harika bi başarı, azmin için kutlarım.

Baldır kısmın biraz abartı olmuş, onun dışında gayet iyi. Alkışşş
  • Tyler89  (05.01.17 13:46:34)
baldır düşmanlarına kötü haber, o quadlar biraz daha büyüyecek :) yani inşallah.

  • trumanshow  (05.01.17 13:48:04)
Önceki hali bilmiyorum fakat ben özellikle bacaklara bayıldım.
Çok iyi.
Tebrikler.
Darısı başıma diyeyim :)
  • mutekebbir  (05.01.17 13:51:41)
Trumanshow trumanshow yapmis.hem hosgeldin hem bravo.birde sokak agziyla cevap verirsem 10 numara manita olmus valla tebrikler.

  • duptıs  (05.01.17 13:54:24)
öncesini bilmiyorum ama, 50 kilo vermiş bir insan için çok çok iyi duruyorsunuz, maşallah diyorum, azminiz ve kararlılığınız da çok iyiymiş...

  • nucleon  (05.01.17 14:03:15)
Tebrikler.Eski halini bilmiyorum.Eski hal fotosu da var mı? karşılaştırma daha anlamlı olur

  • turkuaz  (05.01.17 14:04:46)
19 kg verdiğiniz zaman demiştim ki sırtınızdan bir damacana eksilttiniz. şimdi ise bir su dükkanı gitmiş. Tebrik ediyorum.

body transformation diye videolar fotoğraflar koyuyorlar ya bence efsanevi bir body transformation işi çıkarmışsınız. ben bu arada erkek sanıyordum sizi ya neden aklımda öyle kalmış bilmiyorum.
  • godsparticle  (05.01.17 14:05:26)
50-60 kilo verdiyseniz before-after fotosu koymanız lazım. bence başarılı.

  • humat  (05.01.17 14:06:17)
eski halini bilmiyorum ama sırf azminden ötürü bile ayakta alkışlanısı çabanı takdir ettim kendimce, valla helal olsun ne diyeyim

  • nisansayısı  (05.01.17 14:06:35)
Aslinda soyle demek lazim.

Iyi ki dogdun trumanshow.
  • duptıs  (05.01.17 14:08:36)
Hakikatten bir before after iyi olur bencede.

  • KaraSakall  (05.01.17 14:10:38)
Tebrikler!
Keşke before - after yapsaydın. Bazı ablalarımıza böyle örnekler lazım..
Quadlar çok iyi ama ben nedense sırtı da merak ettim? :)
  • bir3iki7  (05.01.17 14:11:44)
Tebrikler efendim :) Kilo veren hayatını değiştiren herkesi kutluyorum :)

  • gozu acik sevisen yahudi  (05.01.17 14:14:16)
tebrik ederim her zaman bu şekilde iradeli biçimde kilo verenlere saygım olmuştur.
Ömür boyu kilolarınızı korumanızı temenni ediyorum. Sağlıklı bir hayat sizinle olsun.

  • basond  (05.01.17 14:15:32)
bence hizliresim.com'a falan yükleyin bu şekilde facebook hesabınızı da ifşa etmiş oluyorsunuz

edit: tebrikler bu arada
  • toua tokuchi  (05.01.17 14:19:03 ~ 14:23:29)
cok güzel görünüyorsunuz. tebrikler.

  • eksisozluk kullanici sozlesmesini okudum  (05.01.17 14:21:31)
Tebrikler. Azminize sağlık.

  • elikası  (05.01.17 14:35:09)
sorulduğu için yazıyorum;

2 senede verdim bu kadar kiloyu. sadece sağlıklı beslenme ve spor ile verdim.
spor olarak ağırlık çalışıyorum, inşallah kalan hayatımda da bunu yapmaya devam ederim.

öncesi fotoğrafımı koymak hiç içimden gelmiyor. önceden gösterirdim, hoşuma giderdi de ama artık bu beni mutlu etmiyor.

hedeflediğim yerde değilim bu arada. %4-5 kadar bi'yağ oranı düşürmek istiyorum; ama artık olmuyor. psikolojik olarak çok zorlanıyorum.

aynı zamanda da beslenmeden çok kısıtlama yapınca güçten düşüyorum, ağırlıklar artmıyor, o zaman da mutsuz oluyorum.

ara ara yine yağ yakmayı denerim, belki 1 sene sonra tekrar işleri sıkı tutarım, bunu henüz planlamadım.

kilo vermeye karar verdiğimde "fit biri olucam" demiştim.
en zirveyi hedeflemiştim.
oraya yürüdüm, epey yol kat ettim, ama benim için istediğim yer bunun çok daha ilerisinde.

ve yaşadığım sürece, istediğim noktaya gelmek için zamanım var <3
  • trumanshow  (05.01.17 14:35:15 ~ 14:38:24)
yaa çok iyi bacak çalışmışsın. tebrik ederim.

  • sanguine mcqaer  (05.01.17 14:57:19)
önceki halini görseydim keşke. ama bu halin taş baya. benim kilomdan daha fazlasını atmışsın vucudundan. tebrikler.

  • elorelia  (05.01.17 15:08:10)
kardiyo şart :)

  • filteria  (05.01.17 15:09:10)
tebrikler !!!

bende sıkı diyet kasıyorum bu aralar. 88.2'den 82.8'e düştüm 3 haftada. bugün sporada başlıyorum. görünce daha da gaza geldim.
  • sarlatan  (05.01.17 15:11:17)
@sarlatan, mutlaka bacak günün olsun :)

  • trumanshow  (05.01.17 15:14:39)
gaza gelme durumu++ :)

  • sarlatan  (05.01.17 15:15:41)
Oyy, taş olmuşsun. Güle güle kullan! Bir de geri ödndüğüne çok sevindim

  • aychovsky  (05.01.17 15:16:35)
@aychovsky, sen herkese destan yaz, bana gelince 2 cümle... oldu mu şimdi hehe

  • trumanshow  (05.01.17 15:18:51)
süper, özellikle bacakları çok sevdim.

  • cikis yolu  (05.01.17 15:33:42)
Güzel. Onemli olan verilen mucadele ve kararlılık.en guzelide bu ikisi.

  • vi veri veniversum vivus vici  (05.01.17 15:42:22)
resmen aşık oldum.

tebrikler.

başarılar.

saygılar.
  • top_secret  (05.01.17 15:43:22)
başlığı görür görmez sen aklıma geldin zaten, şaşırmadım. alkışlıyorum, destekçinim ;)

  • tughan  (05.01.17 15:48:27)
@tughan, her zaman pozitif baktığını ve takdir ettiğini hissettirdin ve bu beni mutlu etti.
sen de benim tam tersim yollardan ama en nihayetinde kilo alıp vermeli yollardan geçtiğin için, beni en iyi anlayabilecek kişilerden birisin, teşekkür ederim <3

  • trumanshow  (05.01.17 15:49:47)
sanki ben seni eski ifşalardan hatırlar gibiyim. yanılıyor muyum acaba. kilon vardı ama 50 60 fazla olacak kadar var mıydı ya.

tebrikler azmin için.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (05.01.17 15:56:25)
Müthiş olmuşsun <3

Ben on kiloyu veremiyorum, takdir ettim sahiden.

Saçın da çok güzel olmuş bu arada ^^
  • devilred  (05.01.17 16:37:01 ~ 16:40:03)
Tebrik ediyorum , müthişsin bravo valla ben hayatta yapamam heralde. Nasıl bir program uyguladın?

  • old possum  (05.01.17 16:41:06)
@devilred saçımı sorma, çok sancılı süreçteyim, küte çeviricem şekilsiz kaldı. gerçi sonra yine kısaltırım, bundan sonra hep kısa :)

  • trumanshow  (05.01.17 16:41:51)
@old possum, valla her yönünle uğraşıyorsun, sadece diyet spor değil burada olay, kafayı da resetlemek ve baştan yazmak lazım.

spor programı diyorsan, bileşik egzersizleri asiste ederek çalışmayı seviyorum...
diyet diyorsan, abur cubursuz, eppeksiz, şekersiz beslenmeye çalışıyorum. ama ilk 1 sene inanılmaz katıydım, ağzıma meyve bile sürmedim.
şimdi öyle değil ama, o kadar sıkamıyorum.
  • trumanshow  (05.01.17 16:47:23)
güzel olmuşsun özellikle yüzün. eski halini pek hatırlamıyorum ama şu tarzın pek bi hoş. azminden bana da ver biraz.

  • for day to break  (05.01.17 17:01:10)
foto pek basarili degil, kisa cikmissin diyim (:

  • ubi dubium ibi libertas  (05.01.17 17:27:21)
@ubi dubium ibi libertas, kısayım zaten :D

  • trumanshow  (05.01.17 17:29:22)
ilk halini bilmiyorum ama 50 60 kilo veren birisi için oldukça fit görünüyorsun.

helal olsun, saygılarr :)))))

edit: bu saç sana iyi gitmiş =)
  • dene  (05.01.17 17:31:31 ~ 17:32:23)
truman insanları gaza getir de buradan ifşaya yürüsün ve huzur içinde çözülsün bu iş.

  • Apocalypse  (05.01.17 17:32:38)
Kendi de 50 kilo vermiş biri olarak başarılı buldum; 'öncesi' fotoğrafı olmasa da. Ufak rötuşlar var sadece, bu kadarını yaptığına göre onları da her türlü yaparsın zaten.

  • skooma  (05.01.17 17:42:55)
@trumanshow, olsun daha guzel olabilirdi :)

  • ubi dubium ibi libertas  (05.01.17 18:12:10)
@ubi dubium ibi libertas, anlaşıldı; herhalde anlıyorsun bu işlerden.
şehirlerimiz denkleşirse, bir de senin gözünden görürüm kendimi. ;)

  • trumanshow  (05.01.17 18:13:53)
büyük azim gerektiren bir iş. tebrikler :) umarım hedefini gerçekleştirirsin.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (05.01.17 18:22:55)
kilo vermişsin. tebrikler.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.01.17 18:41:27 ~ 18:41:41)
Verilen kilo ciddi bir rakam, tebrik ederim ! Boyunun da çok uzun olmadığı düşünülürse nerdeyse 1 insan kütlesi çıkmış vücudundan. Yalnız istediğin kadar fit ol, o erkeksi saç modeliyle hiç hoş durmazsın. Ayrıca ellerinin sabit olması ve yere bakman çok çirkin durmuş. Daha doğal bir poz olmalıydı.

  • iwasbornonamountainside  (05.01.17 19:09:27)
@iwasbornonamountainside hahhaha teşekkürler, değerlendiricem :)

  • trumanshow  (05.01.17 19:10:40)
aa geldin mi yine küfürlerinle? Umarım onları da eritebilmişsindir.

erkekfatma+1
  • mandalina kokusu  (05.01.17 19:50:47)
Fotoğraf bacak günü sporundan sonra çekildiyse sıkıntı yok. Fakat normal zamanda bacakların bu kadar sıkı olmaları birazcık abartı olabilir, ama güzel tabii. Yalnız alt vücutla üst vücut arasında ufak bir orantısızlık var sanki. Kollar biraz yağlı mı ne? Alt taraf bu kadar fit olunca dikkatimi çekti, yoksa çirkin görünüyor değil aslında...

Tebrikler :)
  • long live rock n roll  (05.01.17 19:54:27)
@long live rock n roll fotoğraf pampsız...

diğer tespitlerin de doğru, yağ yakmam lazım, kollarda ve genel olarak üst vücutta fazlalık var. alt 36 beden, üst 38 beden :) şimdilik buraya kadar gelebildim :)
  • trumanshow  (05.01.17 19:56:39)
uzun zaman sonra trumanla yeniden haa! taş olmuşsun haber vermiyorsun diyecektim ama neyse ki haber vermişsin, helal sana, azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz

  • limoncello  (05.01.17 20:07:39)
Tüm içtenliğimle tebrik ediyor ve saygı duyuyorum. Bravo.

Eski hâlini hatırlıyorum, bu iradeyi göstermiş olman muhteşem. Şahsen ihtimal vermiyordum, beni yanılttın.

Genç yaşında şişman olan herkes için örneksin.
  • yirmisantim  (05.01.17 20:08:45)
@limoncello, inat edince mutlaka bir sonuç alıyorsun.

@yirmisantim, kimse ihtimal vermiyordu; hiç kimse. ama ben olmama ihtimalini düşünmemiştim bile. bir saniye bile "acaba olmaz mı" diye düşündüğümü hatırlamıyorum :)
  • trumanshow  (05.01.17 20:10:39)
iki defa baktim. bomba gibi olmus. tebrikler. yanimdan gecsen muhtemelen donup arkandan bir daha bakarim.

  • bim tribi  (05.01.17 20:30:34)
badim olur musun? çok pis bench başı muhabbeti yaparım. 3 set yapıyorsak 6 setlik geyik yaparım en az.

  • khiron  (05.01.17 23:01:11)
@khiron hahah en sevmediğim... benchte erkeklerden spot bile isteyemiyorum, çünkü nedense tüm ağırlığı benden alıyorlar tekrar sırasında, "bırak ben zorlanayım" desem de ı-ıh, ben bench press yapacağıma onlar bent over row yapmaya başlıyorlar :D

  • trumanshow  (05.01.17 23:03:33)
Destanı sen yazmışsın zaten, benim yazmama gerek yok. :))
Güle güle kullan kalıbı. Tebrikler!

  • aychovsky  (05.01.17 23:04:12 ~ 23:34:45)
@aychovsky, en sevdiğim yorum bu oldu <3

  • trumanshow  (05.01.17 23:04:53)
Ooo bizim kız gelmiş, hoşgelmiş :) Ben ekşiden izliyodum paylaşımlarını, bişeyler bekliyodum da bu kadarını beklemiydum valla. Tebrikler ve komacan öpücük güzel yürekli kız :)

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (05.01.17 23:21:37)
@hayat aklini konusacak bir filozof uret, çok teşekkür ederim ablacım. benim biraz can havli oldu, inşallah daha iyisi de olacak.

  • trumanshow  (05.01.17 23:22:52)
oha truman aşırı tebrik ederim. burada olmadığın sürede boş durmamışsın. feyz abidesi olmuşsun kız :)

  • bruceandwayne  (05.01.17 23:27:29)
@bruceandwayne, bir motivasyon cümlesi kurmak gerekirse "asla insanların sizi bıraktığı yerde durmayın" derdim herhalde, her zaman bir yönümüzle de olsa ilerlememiz lazım :)

  • trumanshow  (05.01.17 23:29:50)
sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım !

truyu kadıköy sokaklarında en son gördüğümde şimdikinin 2 katı ebatlarına yakındı. azminin, neciminin ve selaminin önünde saygıyla eğiliyorum :D

kangurucileyşıns !!
  • kuul  (06.01.17 00:04:12)
Daşş olmuşsun +1
Umarım asabiyetin de erimiştir +1
Kolları ihmal etme +1
  • manuel mandalina  (06.01.17 00:05:34)
@manuel mandalina, artık normal görünümde olduğum için insanların tahrik ve kışkırtmaları ile fazla muhatap olmak durumunda kalmıyorum :) bi' de bu açıdan bakın ;)
kolu ihmal etme derken?

@kuul, kadıköy falan diyince epey bir düşündüm, teşekkür ederim :)
  • trumanshow  (06.01.17 00:08:43 ~ 00:21:31)
gayet yakisikli bir delikanli olmussun. saka bi' yana da, tebrik ederim.

  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (06.01.17 00:35:55)
Kollar gevşek duruyor, alt vücuda kıyasla, onu kastettim.

  • manuel mandalina  (06.01.17 00:48:13)
@manuel mandalina, olacak o kadar :)
i.hizliresim.com
komple çalışıyorum, ihmal yok; ama bu kadar çok kilo almış olmanın bir bedeli olmalıydı :)

edit: bu arada kollar da pampsız :D hiçbir şeyi pampıyla çekmemişim onu fark ettim.
  • trumanshow  (06.01.17 00:51:28 ~ 01:03:40)
bence çok fazla kaslısın bir kadın için. son fotoğraf özellikle bunu belli ediyor.

ha onun dışında, yani fiziksel görünümün dışında, müthiş bir iş başarmışsın. vakti zamanında 34 kilo vermiş biri olarak yaşadıklarını az çok tahmin edebiliyorum. helal olsun.
  • sen git ben geliyorum  (06.01.17 01:53:11)
@sen git ben geliyorum, bu kadar kas kazanmasam, bu kadar kilo da veremezdim muhtemelen. en iyimser %24 yağ oranım var ve erkek değilim ve 60'a yakın kilo verdim; kasları bu derece belirginleştirebilmemin diğer adı mucize ve ben onu gerçekleştirdim.
hem de bunu spor hocasız, diyetisyensiz; tamamen kendi çabalarınla yapmak, mucizenin eş anlamlısı...

o nedenle, o kaslar benim canlarım, bebeklerim, gözüm gibi bakıyorum ben onlara :) yine de alışık olmayana çok kaslı görünebilirim, sorun değil hehe
  • trumanshow  (06.01.17 02:04:22)
kalp. çok guzel olmussun.

  • çakıstes  (06.01.17 10:33:47)
bunu hiç silme oldu mu. kendimi motive ediyorum. benim de 6 kilo alma hedefim var da.

  • for day to break  (06.01.17 10:53:49)
Onceki halinizi bilmiyorum ama cok fit gorunuyosunuz.

4-5 kilo vermeye calisip yillardir debelenen bana da ilham oldunuz :) <3
  • bfm  (06.01.17 14:03:50)
bravo
go girl!!

  • superb  (06.01.17 15:38:23)
valla bravo truman, seni badilerimden takip ediyordum, önceki halini de hatırlıyorum. tam bir azim abidesi olmuşsun, darısı başım(ız)a :)

  • dessalines  (06.01.17 15:47:44)
çok rekabetçi!

  • rain when i die  (06.01.17 15:51:30)
vışşş taa ne zamandan hatırlıyorum diyetteydin bi 5 kilo mu 10 kilo mu ne vermiştin de yazmıştın buraya maşallah azmine hırsına.. helal olsun yürü bea

biraz yanlardan daha gitmesi lazım sanki yada tshirtden öyle geldi, ama olmuşsun, 50/60 kilo ney yaw az buz bi rakam değil maşallah.

edit: gaza geldim bana ne oluyosa artık...
  • selam  (06.01.17 16:58:17 ~ 17:01:21)
çok çok çok güzel! ^_^

  • headredhead  (06.01.17 17:39:00)
yalnız biraz daha kasarsanız taşşaklar çıkabilir :)

  • xu  (06.01.17 17:59:03)
@rain when i die, bu cümleyi biraz daha açar mısın? rekabet hissi mi uyandırıyorum yoksa ben mi rekabet ediyorum :)

diğer arkadaşlara da teşekkür ederim <3

@xu, çıkmaz.
  • trumanshow  (06.01.17 20:37:54)
"bırak ben zorlanayım desem de ı-ıh, ben bench press yapacağıma onlar bent over row yapmaya başlıyorlar :D"

Önceden haber verilmiş kişi yarı yarıya kurtarılmış kişidir diyorum ve ekliyorum.

Haberin olsun kadın memesinin %70'i yağ rezervidir. Vücut geliştirme ve alt dallarını yapanlar belli bir sürenin sonunda bu yağ dokusunun tamamına yakını kaybederler. Alttaki süt bezleriyle adeleler lif lif sayılmaya başlar. Bir tek üzerinde kıl bitmesi kalır. Hoş steroid kullanınca o da oluyor. Süreç, profesyonel seviyeye yakın çalışan kişilerde standart olduğu üzere gidip sahte sentetik bir silikon parçası taktırtırmayla sonuçlanır. Tabi silikon tamamen çıplak kalmış adelenin üzerine tutturulacağından bitmiş bir elbisenin üstüne (dışına) toplu iğneyle tutturulmuş görüntüsü oluşur.

@xu'nun dediği şey daha çok kişiliğindeki erkekleşme elbette. Hani en son kişinin kendisinin farkedebileceği kategorideki değişimler. O konuya girmiyorum.

Bunlar senin keyfinin bileceği şeyler. Ben sadece kararlarını alırken farkettirebilecek değişkenlerden bir tanesine kısaca değindim.
  • neotunc  (06.01.17 23:37:17)
@neotunc,bahsettiğin ölçüde kas geliştirebileceğimi de yağ oranımı düşürebileceğimi de sanmıyorum.
sıradan, ağırlık çalışmayı seven biriyim o kadar.
dediğin boyutlara ulaşabileceğimi sanmam yani.
  • trumanshow  (06.01.17 23:39:45 ~ 23:40:56)
@truman resmen "azimde beni geçebilir misiniz?" diye sormuşun etrafa, muscle car gibisin. o yüzden rekabetçi dedim.

  • rain when i die  (07.01.17 00:00:08)
@rain when i die, düşündüğümden daha güzel bir şey söylemişsin, teşekkür ederim :)

  • trumanshow  (07.01.17 00:02:15)
Bir gün taşak çıkartırsan lütfen ama lütfen, kız arkadaşın ben olmak istiyorum. Nolur squatta power cage kullan, spotter yüreğimi yakar.
Kaydedilen aşamalar çok iyi, hedeflerde ayaklar yere basıyor, yolculuktan zevk alıyorsan, asıl iç gıcıklatan kısmı o zaten.

  • kargn  (08.01.17 02:18:12)
@dissendium, ben de alternatif kadın olayım :)

  • trumanshow  (08.01.17 02:30:12)
vauv!!!!!! disiplin ve kararlılık görüyorum. çok sıkısın dostum!

  • sttc  (08.01.17 02:33:35)
Bir bayan bence de yuvarlak geçişmeli, ama bir kadın için konuşmak gerekirse, bir kadın tam olarak böyle hatlara sahip olmalı.

  • kargn  (08.01.17 02:34:18)
@sttc, güzel mesaj çıkartmışsın, teşekkürler.

  • trumanshow  (08.01.17 02:36:44 ~ 12.02.17 00:56:37)
Cok asiri tebrik ederim. Asabiyet ile laf sokmaya calisan eziklere takilma. 5-6 sene once seninkinin yarisina yakin miktarda kilo veren biri olarak ruh halini ve dis gorunusunun karakterini nasil ele gecirebilecegini biliyorum. Simdi onlardan daha mutlusun eminim, catlayip patlasinlar!

Nasil istiyorsan oyle yasa, bir kadin hicbir sekilde gorunmek zorunda degildir (kisisel estetik anlayisinda bile).
  • piremses  (08.01.17 23:47:25)
@piremses, aslında o dış görünüş-asabiyet ilişkisi şöyle oluyor;

insanlar dış görünüşüne istinaden sana aşırı acımasız oluyorlar, bu da bir zaman sonra seni sürekli kendini savunmak zorunda olan birine dönüştüyor.

tabi şekilcilik ört bas etmek için de sorun sendeymiş gibi davranıyorlar, sen kendinden şüphe et ve delir ki, onların şekilcilikleri kamufle olsun...

sürekli saldırı altında olan biri, bir süre sonra kendini savunmak için saldırmaya başlar, bu doğanın kanunudur.

ben asabi değildim, insanlar ikiyüzlü ve riyakardı, muhtemelen hala öyleler; ama ben değiştim. başarılı ve iyi olan benim :)

laf sokanları önemsemiyorum, hatta iyi bir şeye değindiler ki, işin bu kısmına uyandığımı açıklayabileceğim fırsat doğdu... :)

tekrar teşekkür ederim, destek ve takdirin için :)
  • trumanshow  (09.01.17 00:02:38 ~ 00:04:58)
Truman a bak ya :)
2011 i hatırlıyorum da baya geçmiş

  • isikarkadasim  (17.01.17 22:15:24)