Gaziantep Ev Aramaca

Haftaya bu günlerde Antep'e taşınmak zorundayım iş nedeni ile. İş yerim Şehitkamil/Mücahitler Mahallesinde. İş yerine yakın bi ev arıyorum, önerebileceğiniz mahalleler, semtler var mı?

Az önce mücahitleri başka yerle karıştırdım pardon o cevabı sildim, mücahitler gayet güzel ya orda yeni binalar da var. Onlardan birinde oturabilirsin bence, merkeze yakın olsun dersen de gazi muhtar olabilir hem işe hem merkeze yakın olur.

  • ekaterina  (29.12.16 18:07:42)
Cumhuriyet ve hoşgörde oturma lütfen çok kırsal bölgeler. Ayrıca cumhuriyet ve mücahitler çok uzak birbirine tek vasıta olduğuna emin bile olamadım, batıkent ise güzel fakat çok pahalı.

  • ekaterina  (29.12.16 18:58:22)
@n3tw0rk3r yalnız 3 ü de çok alakasız ve çok da yakın değiller, eğer haritadan falan bakıyorsanız, bilginize.

  • mohito  (29.12.16 18:59:58 ~ 19:03:23)
@mohito batıkent araba olsa yakın denebilir de gerisi hakkaten dediğiniz gibi.

  • ekaterina  (29.12.16 19:15:05)
hayırlı olsun öncelikle binevler tarafında bir kiralık evimiz var ama çok uzak oluyor sizin oraya :(

fatih,emek, değirmiçem gibi semtlere bakabilirsiniz ama kiralar biraz yüksek gelebilir :(
  • eleutheiros  (29.12.16 21:29:05)
budak, fatih, emek en ideali, ben budak mahallesinde oturuyorum. nispeten daha ucuz dersen o zaman zeytinli ama o da mümkün olduğu kadar, ipek yolu denen(cadde) üzerinde ya da caddeye yakın yerlere bakman gerek. caddeden uzaklaşıp, mahallenin içine girdikçe biraz daha çarpık ve eski bir yerleşim.

  • teyzem teyfik  (30.12.16 06:13:48)