[]

patlatmalı sigaralardan en iyisi hangisi sizce?

kent switch'i beğenmiyorum tadı plastik gibi.
marlboro ice güzel ama patlatmayınca da mentollü.
west ice saman gibi.
marlboro ve rothmansın ince/küçük mentollüleri güzel de çok çabuk bitiyor.
chesterfield aqua da kalitesiz geldi.
parlament mentollü de patlatmayınca kötü ve pahalı.
salem doğuştan mentollü zaten.
lucky strike click kömür gibi.
viceroy denemedim.

geriye ne kaldı bilmiyorum :(

 
ya onların da biri küçük diğeri slim, doyurmuyor :( fiyat performans da patlıyor çabuk bittiği için. :(


  • inancsiz deve  (23.12.16 15:05:46) 
ilk yorumdan yola cikarak en etkili tercih kent switch olur


  • berginyonbaenre  (23.12.16 15:07:02) 
davidoff'un "polar menthol" diye siyah yeşil kutulu bir modelini alıp içmiştim yurtdışında, kağıdın içine mentol sarıp içiyormuşum gibi hissetmiştim. tadı konusunda yorum yapmayayım ama içtiğim en "mentollü" sigaraydı.


  • weeping guitar  (23.12.16 15:13:24) 
camel rework ocean blue diyorum.

www.camelcollectors.com
  • inawen  (23.12.16 16:12:18) 
Kardeş senin sorunun bence sigara ile. Mentolsüz dene eğer bu kadar seçenek arasından beğenemediysen. Ama lucky mentollü tam olarak kent switch in alternatifi. özellikle belli bir kısımı boş olan kent switch içerken hava içmiş gibi oluyorum duman gelmiyor. aynı tada sahip luck ise daha bi dumanlı. evet.

Luckynin aroması chester gibi diyen olmuş aynıs sigarayımı içiyoruz acaba? chesterdeki naneli şeker tadı sadece parliament mentollüde var ve gerçekten kötü bir tad. sanki mentollü şekeri eritip içine çekmek gibi
  • tekila shot bardağı  (23.12.16 16:31:30 ~ 16:33:26) 
abi sen patlatmalı sigara sevmiyon bence :(


  • eindaclub  (23.12.16 17:36:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.