Tüm ihtiyaçlarımı karşılayacak player

Genellikle filmleri kulaklıkla izliyorum. Sese çok önem veriyorum ve bazen ses yetersiz geliyor o yüzden VLC'nin yüzün üstüne sesi çıkarabilme fonskiyonunu kullanıyorum

BS Player çevirimiçi altyazı bulmakta çok başarılı. Hiç senkron sorunu vs yaşamıyorum şıppadanak buluyor yerleştiriyor zahmetsizce.

KMP Player görüntü ve ses konusunda çok iyi. Ayrıca yüksek çözünürlüklü ağır video dosyalarını oynatabiliyor. Genel anlamda oldukça fonksiyonel. Bence tek eksiği iyi bir altyazıcı bulucusu olmaması.

Evet hepsini tek celsede karşılayabilecek player varmı sizce. Düşünün yani 3 4 playeri aynı anda kullanıyorumki anca yetiyor?

splash player ve bs player kullanıyorum. bs player sırf altyazılar için.

splash player kadar güzel görüntü veren başka bi player yok benim için. amma velakin ortalama üzeri işlemci ve ekran kartına sahip olman lazım.

ses sistemiyle dinlediğim için ses artırmaya ihtiyaç duymuyorum ama ayarlarında audio boost var. bunun dışında indirdiğim filmin sesine göre (stereo, 5.1 vs) kolayca seçebiliyorum. söylediklerine göre işine pek yaramayacak ama bi dene istersen
  • washe  (22.12.16 20:26:46)
ses diyorsan power dvd dene ( dolby, surround efekt vs var) . ama alt yazi konusu icin pek bir diyemeyecegim.

  • 1adam  (22.12.16 21:43:19)