Spotify

Merak ettim, 3 aylık 1 liraya premium kampanyasından aldım,
Barış manco kul ahmetin ceketi
Orhan gencebay yağmur olsan
Ferdi yaydır tayfur tiryakiyim
Şarkılarını arattım, üçünüde bulamadı amk.
O kadar övdügünüz spotify türkçe müzikte sıçıșlarda mı yoksa bende mi bi sorun var¿

Burhan öçal kayınço da yok, lanet olası spoti. Kul ahmetin ceketi benim de çok sevdiğim bir şarkı o da yok aynen, sorun sende değil yani.

  • ekaterina  (21.12.16 11:36:24 ~ 11:40:41)
Spotify kesinlikle bütün müzik zevkinizi bulabileceğiniz bile mecra değil. Çok kaliteli ses vs sunabilir ama dilediklerimin %70ini burada bulamıyorsam sorun bende değil spotifydadır.

  • feel the blanks  (21.12.16 11:46:24)
youtubedaki ses kalitesi spotify gibi olsa zaten kimse bakmaz spoify ın yüzüne. popüler kültür köleleri hariç tabii.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (21.12.16 11:47:34)
benim dinleyipte bulamadığım bir şey yok o yüzden i <3 spotify

hele 2016 için bi liste önerisi yapmış bana özel bayıldım yaaa..
  • yue  (21.12.16 11:48:45)
uzun süredir spotify premium kullanıyorum. öneri algoritmasının dandikliğine ben de katılıyorum, hala spotify sayesinde keşfettiğim bir şey yok. 3 yıllık dinleme verim ellerinde olmasına rağmen. ses kalitesi konusunda da yukarıdaki arkadaşa katılıyorum, spotify ın ses kalitesi iyi değil.

arşiv konusunda da belli ki bir çabaları var, eskiden olmayan şeylerin eklendiğini görüyorum bazen. ben de şahsen youtube'dan mobilde düzgün müzik dinleyebilsem spotify in yüzüne bakmam.
  • gman  (21.12.16 12:39:50)
arkadaşa mesaj olrak da attım. 2 şarkının ismi yanlış. halk arasında öyle biliniyor olabilir ama maalesef albümde öyle yazmıyor. şarkılar burda, tarayıcınıza kopyalayıp yapıştırın.

open.spotify.com
spotify:user:kalipioo:playlist:4mldJL0drTIBviiI4jvbth
  • mr.brown  (21.12.16 14:03:06 ~ 14:10:04)
mr.brown +1

mesela barış manço - ahmet beyin ceketi ismiyle şarkı gayet karşımda duruyor şu an. tekrar kontrol etmenizde fayda var.
  • nimberjack  (21.12.16 14:20:46)
Burdaki cevapları görünce gidip baktım da, kayınço da brother in law'mış :D özür dilerim spoti günahını almışım.

  • ekaterina  (22.12.16 00:46:49)