2-3 hafta kalınası Avrupa şehirleri?

2-3 hafta kalınsa dahi "biraz daha kalsaydım iyi olurdu" dedirten Avrupa şehirleri hangileridir sizce?

londra

  • sta  (17.12.16 23:35:35)
londra. sadece orada bu kadar uzun süre kaldım.

4 saniyeyle kaçırmışım, gg wp sta.
  • cokponcik  (17.12.16 23:35:39 ~ 23:36:24)
yazıldığı halde bir kez daha yazmak isterim sayı artsın diye,

londra +1
  • prodeq  (17.12.16 23:42:16)
Oslo ve Riga.

Avrupa'nın büyük ülkelerindeki şehirleri sevemedim nedense. (Londra'yı görmedim gerçi.) Hele Berlin diyeni sniper'la indirirler.
  • sen git ben geliyorum  (17.12.16 23:42:34)
londra demeye gelmiştim ama zaten konsensüs oluşmuş bile.

  • antikadimag  (18.12.16 00:15:19)
Londra haricinde 2-3 hafta kalinan sehirlerde kafaya sikiyolarmis haberin olsun.

Kocs avrupada 2-3 hafta kalinacak, yasanacak yer yokmus.

Biz bu ulkede (tr) 32 sene yasadik ama avrupada londra disinda 2-3 hafta kalinacak nitelikte hicbir yer yok.

Gitsen madrid'e en fazla 10 gun yasarsin. 10 gun sonra seni hüpletirler. Ayik ol. Ya bu memleket ya da londra. Baska yerde afedersin ayakta hoplatirlar seni.

Londra cok onemli.
  • isott  (18.12.16 00:27:38)
Barcelona, sevilla, napoli ilk aklima gelenler.

  • kuehles blondes  (18.12.16 01:23:46)
Kopenhag. Zaten az kaldım ama daha olsa kalırdım.

  • stereoseyfi  (18.12.16 01:55:52)
barcelona, roma

  • veritaslibertas  (18.12.16 02:59:35)
berlin

  • christopher nolan  (18.12.16 04:40:16)
isott ahahahhaah

  • klar  (18.12.16 04:44:18)
berlin'e 10 gün gitmeyin dönmek istemezsiniz, üzücü olur.
roma ve londra kalbimdeki iki şehir. Gitsem, artı bir de barcelona ya da granada olur gibi geliyor.

  • neynep  (18.12.16 08:43:40)
@christopher nolan
@neynep

Berlin'de ne yaptınız tam olarak? Ben toplamda bir buçuk ay kaldım farklı sürelerde (en uzunu üç haftaydı) ve geçekten ciddi anlamda hiçbir şey çekici gelmedi bana. Sokaklar kalabalık, insanlar acele halinde, gürültülü, sokaklar pis, ses kirliliği çok... Ben gerçekten hiç beğenmedim Berlin'i. Hani ot gibi de davranmadım. Müzeleri gördüm, iki üniversitenin kampüsünü gezdim, meşhur meydanına gittim falan. Frankfurt ve Münih'le kıyaslayınca son derece kötü bir şehir. (Frankfurt çok güzeldi.)
  • sen git ben geliyorum  (18.12.16 19:58:09 ~ 19:58:24)
@sen git ben geliyorum

Frankfurt'a ilk defa guzel diyen birini gordum. Ay ben sok! Almanlarin bile sevmedigi nadir yerlerdendir frankfurt. Bir de stuttgart var.

Berlin muze, kampus, touristic attraction gezmekle anlasilacak, yasanilabilecek bir yer. Bir ara 2 aya yakin yasadim, toplamda da 8e yakin gitmisimdir. Her gittigimde ayri bir sey buluyorum. Her gittigimde ayri bir buyuluyor beni.

Siz anladigim kadariyla daha sakin, kuralli, zengin, kucuk yerleri seviyorsunuz. Herkesin zevki farklidir tabi.
Ben de mesela kaotik sehirleri saydim genel olarak. Cunku yasadigim sehrin tarzindan farkli. (yasadigim sehrin hastasiyim bu arada)
  • kuehles blondes  (18.12.16 20:16:00)
@kuehles blondes

Evet genel olarak sakinliği ve huzuru seviyorum yaşadığım yerlerde. Ama düzenli büyük şehirleri de seviyorum. Berlin onlardan biri değildi. Frankfurt ise gerçekten güzeldi. Demek ki gerçekten zevkler renkler muhabbeti burada geçerli. Teşekkür ederim cevap için.
  • sen git ben geliyorum  (18.12.16 20:30:34)