galerici ve ekspertiz

Merhaba.

Ben anonymice ve ben küçük bir hıyarım.

Sahibinden.com dan gordugum bir araç icin bir galericiyle gorustum, ekspertiz garantisi aldım (!) aracı otoraporun gold plus pkaetine soktum, soktum ki ilerde bizden çıkmasın ucu diye, araçta galericinin bana soylediginden fazla olarak sağ arka kapı degisim cıktı, on cam degisim cıktı, şanzıman yağ kaçırıyor cıktı, lastıkler erımıs cıktı, fren balataları yarıda cıktı........ bide artı olarak sağ ve sol arka camurlukta boyalı ha aracta...

Neyse, bunlar camura yattılar yok oyle degildir, yok boyle degildir sanki ekspertiz yalan solıcek. BAna baska bir firmanın eskpertizini gosterıyorlar ve bak dıyorlar bısı cıkmadı, gosterdıklerı tek sayfa, benim ekspertiz 20 sayfa...

Neyse, ekspertiz garantisi aldık ya, ben paramı ıstedım geri, ekspertizi biz 150 liraya yaptırıyoruz deyip 150 lira verdiler...

Sizce bu galeri sahiplerinden bazıları neden böyle? psikolojik sorunları mı var acaba?

ben bunları nereye sıkayet edeyim ?

150 lira alabilmişsiniz ama kaybınız ne kadar?

sahibinden.com dan ekran görüntüsü aldıysanız kanıtlayabilirsiniz yalan söylediklerini, dolayısıyla tüketici hakları ile görüşün derim.

edit: galericilerle, kazıkçılarla uğraşmamak için borçla sıfır araç aldım. psikolojik sorunlarından ziyade karakterleri bozuk.
  • mezarkabul  (17.12.16 17:25:18 ~ 17:26:16)
@mezarkabul
200 lira kaybım var

  • anonymice  (17.12.16 17:35:49)
ülke 100 lira için babasini saticak zihniyette adam dolu sen gelmiş bu işten binlerce lira kazanan adamlar için bu adamlar niye yalan söylüyo diye soruyosun

çok zor değil sorunun cevabini kendin bulman

not:LGBT cidden saçma olmuş bende ortada cinsel tercihinden ötürü yapilan bi ayrimcilik var sanarak girdim
  • berginyonbaenre  (17.12.16 17:36:14)
ben ortads bir kazılanma görmedim. siz kendi experinize götürmeden adamlarla konuşacsktınız ne kadar expertiz ödemesi yapıyorsunuz diye. siz ben ekxpertizd soktum 1000 tl ödedim hadi geri ver demeyin diye bir mikktsr belirlemişler. syrıca galeriden araba alınmaz, hepsi çakalın önde gidenidir hepsi kazıklama derdindedir.

  • oscar  (17.12.16 17:55:05)
yalnız sana galericinin iyisi denk gelmiş. 350 tl bi ekspertiz için çok fazla, sanırım yüksek modelli bir araç bakıyorsunuz ama yine de çok hocam.

ikincisi ben de galericiden araba almaya karşıyım. ha eğer alacaksanız da yetkili bayiden falan alın.
  • drystedb efficacious  (17.12.16 18:53:13)
arkadaslar 350 liraya ekspertiz fazla diyorsunuz da, dusunun bakalım 50 bin lira verdiğiniz arac detaylı ekspertiz yapmadıgınız ıcın ilerde arızalandı ve 5000 lira sanzıman masrafı cıkardı.

Detaylı ekspertiz bir nevi sigorta ıslevi goruyor. burda da sigortalar attı ıste.

Evet daha dusuk fiyatlı 150 liralık ekspertiz yaptırabilirdim, ama neden 150 daha verip dynosuna ıncıgına cıncıgına baktırmayayım?

ya da dusunun , yanal kayma tesi yaptırmadıgınız araçta anomali oldu ve kayarken takla attınız. what for? 350 lira??
  • anonymice  (17.12.16 18:58:01 ~ 19:01:21)
sonuç : aramızda galericiler var.

  • anonymice  (17.12.16 19:08:44)
Sıktır et. Psikoloji leri Allah lari para adamların. 200 tl yle çok şey kazanmışsın.

  • lion de la Turquie  (18.12.16 01:13:31)