ince, düz ve uzun saçlılar için kuru şampuan

elidor'un var baya ucuz, batiste var elidor'a kıyasla pahalı. fark var mı bunlar arasında? böyle saçları olan insanlar olarak başka ne gibi şeyler yapılabilir kuru şampuan dışında? malum akşam duş al yat kalk saçların 1 haftadır yıkanmamış gibi görünüyor.

cafunecosmetics.com
buradakilere bir goz atin isterseniz.

  • for the record  (16.12.16 17:54:43)
Batiste originaldan ben çok memnunum daha önce bir şey denedim ama hatırlamıyorum pudra pudra duruyordu ve sanki elidordu o. Bir de schwarzkopf got2b hakkında iyi yorumlar var.

  • Domuz  (16.12.16 18:04:46)
Haftada iki yıkıyorum saçlarını hatta ikinci üçüncü günler daha fresh oluyor. Her gün yikayinca saç alisiyor, hemen yaglaniyor. Saclarinizi daha az yıkamaya alistirin?

  • melengich  (16.12.16 19:08:08)
öyle bir durum yok ne yazık ki. birkaç ay denedim onu hiçbir değişiklik olmadı. bence o yıkamaya alışma olayı psikolojik, kişi saçının yağlı halini normal karşılamaya başlıyor gibi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.12.16 19:09:07)
psssst! den çok memnun almıştım. batiste'den ucuzdu diye hatırlıyorum.

  • ofelia  (16.12.16 20:07:00)