Diyelim ki kendinize ayıracağınız 5 ayınız var...

5 ay boyunca okul, iş vs. yok diyelim. Ne yapardınız? Nasıl değerlendirirdiniz? Bulunduğunuz şehirden ayrılamıyorsunuz ama.

Bulunduğum şehirde yoğun programlı bir dil kursuna giderdim.

  • archery  (14.12.16 23:38:38)
Yat gitsin abi bir daha 5 ay yatacak bir ara yok.

edit: yatarken de snooker izler uykum gelince yine uyurum. plan tutmuş geliştireyim.
  • gozu acik sevisen yahudi  (14.12.16 23:39:21 ~ 15.12.16 00:26:36)
Para ve huzur varsa sokakta yatar kalkardım. İtlik peşinde koşar, baharda qızlara laf atıp kaçardım.

  • kargn  (14.12.16 23:42:27)
ahuauha yahudi +1. belki çok tırt birisi olduğumdandır bilmiyorum ama insanlardaki bu "gelişmeliyim" merakını hiç anlamıyorum şahsen. sürekli bi hırs, sürekli bi ısrar... ben bi şeyde uzmanlaşmayı ya da iyi olmayı istiyosam 5 aylık boş zaman değil de her gün ona ayırabileceğim 3 saatim olabilsin isterdim mesela. "o ayrı bu ayrı it, 5 ayımız boş diye hiçbi şey yapmayak mı" diyen olacaktır, dediğim gibi herkesin kendi bileceği iş, ben kendi adıma anlamsız buluyorum. ben 5 ay boş vaktim olsa sabah akşam buz hokeyi izlerdim. kitap okumak istiyorum mesela ona çok vakit bulamıyorum, daha çok kitap okurdum ama kendimi geliştircem diye değil. kitap okumayı seviyorum, istiyorum. o yüzden sadece. genel olarak sevdiğim şeyler için daha fazla zaman ayırırdım yani, herhangi bi şey için özellikle gaza gelip efor sarf etmezdim.

  • der meister  (14.12.16 23:45:12)
Ne uyurum var ya...

  • bigbadabum  (14.12.16 23:47:32)
Buz hokeyi + 1
Süperspor

  • kargn  (14.12.16 23:50:18)
Sabah kalkarim 11 de spora giderim bos olur yuzerim bilmem ne sonra cikarim arkadaslarla takilirim dizi film izlerim mis valla

  • Take it away honey  (14.12.16 23:57:48)
Kitap, çizim, film ve bol yürüyüş.

  • BuddyGuy  (15.12.16 00:08:51)
almanca'ya yoğunlaşır, kitaplara gömülür ve dans/cam sanatları gibi aktivitelere katılırım. nasıl mutlu olurum, nasıl...

  • chihirovekohaku  (15.12.16 01:11:44)
zamansızlıktan izleyemediğim ne kadar dizi film varsa internetin anasını ağlatırdım.

  • quaketrigger  (15.12.16 01:21:21)
Spor, dil kursu ve olabildiğince eğlence

  • gazozailacatmauzmani  (15.12.16 02:40:22)
gunde maksimum 12 saat uyursun. kalaninda illa ki bi seyler yapmak istersin.

para varsa kurslara falan git. yoksa kendi bi hobinin uzerine egil. bi dil ogren mesela. hedefler koyarak yap bunlari.
  • icim urperiyor  (15.12.16 03:01:24)
öküz gibi yatardım, o kadar yorgunum ki.

  • kimlanbu  (15.12.16 09:33:12)
spor, spor, spor, sağlıklı beslenme, değişik tarifler deneme, dil öğrenme. bunlar zaten çok zaman alıyor.

  • yue  (15.12.16 09:39:19)
Herhangi bir bilgisayar programinda uzmanlasirdim.

Mesela photoshop, protools, dreamweaver, adobe premiere gibi gibi.

En olmadi office programlarinda kendimi gelistirirdim.

Bir de ingilizce alt yazili dizi ve film izlerdim dilimi gelistirmek icin.
  • halitkin  (15.12.16 09:51:14 ~ 16.12.16 01:17:09)
yabancı dilimi geliştirir, kalan vakitlerde de uyurdum.

  • dedimmidemedimmi  (15.12.16 10:14:17)