çekilişsiz kurasız herkese tatil??

bi hilesi vardır illa ki ama ne?

açıklamalar kısmında "BEDAVA TATİL HAKKINDAN YARARLANMAK İÇİN HİÇBİR TATİL PAKETİ VEYA HERHANGİ BİRŞEY SATIN ALMA ZORUNLULUĞUNUZ YOKTUR." demiş. reklam yapmıyoruz ona harcayacağımız parayla müşterileri doğrudan otellerimizde ağırlayarak tanıtım yapıyoruz demiş. bim ve a101 mantığı ile düşününce doğru gibi. anketi doldurdum göndere tıklayacam ama bi bokluk çıkacak sonradan.

butatilbizden.com

yalan dolan bunlar ya. sizce mantıklı geliyor mu? ayrıca firma ismine dair bir bilgi yok. firmanın ismi "bu tatil bizden" olarak mı kalacak? ücretli olarak tatil yapmak isteyenler için herhangi bir seçenek yok. bariz yalan.

edit: ayrıca tatil bahanesiyle götürüp oradaki evleri satmaya çalıştıklarını ben de duymuştum. zaten beleş tatile inanan evi de alır mantığıyla ilerliyorlar.
  • dedimmidemedimmi  (14.12.16 10:36:11 ~ 10:53:25)
tertemiz bir kullanıcı database'i elde ediyor adamlar, saflığa gerek yok.

  • kimlanbu  (14.12.16 10:41:02)
Bokluk su,timeshare pazarlama teknikleriyle insanin gitmedigi sacma sapan kaplica bolgelerinde olmayan bir evi size ve beraberinizdekilere satacaklar.sonra yillarca surecek bir mucadeleye giriseceksiniz.beni kandiramazlar demeyin kandirirlar.

  • duptıs  (14.12.16 10:43:28)
2 kişi 3 gece tatil hem de kuşadasındaki 3-4 yıldızlı otellerde.

en boktan yer olsa iki kişi üç gece 1000 tl tutsun toplamı. herkese vereceklermiş. iyimser olalım. 100 kişiye bile verseler, 100 bin tl maliyet.

neyin reklamını yapacaklarmış acaba 100 bin tlyi reklama yatırmak yerine 100 kişiye yüz yüze anlatarak daha karlı olacak? çok merak ettim.
  • elestirman  (14.12.16 10:53:59)
tamam ya vurmayın

  • halanne  (14.12.16 11:25:47)
Böyle bi arkadaşa senet imzalattılar gidince. Araya madya falan soktu da kurtuldu.

  • bigbadabum  (14.12.16 11:34:58)
genelde devremülk satmaca oluyor ama benim aklıma hep "siz gidin de evinizi soyalım" olayı geliyor.

  • whoosie  (14.12.16 11:57:22)
Sitenin kodlarında "tatilikacirma.com" diye gizlilik sözleşmesi var.
Uuu beybi dolandırıcı zamanı!

  • quaker  (14.12.16 12:02:22)
Sitenin aynısı da şurda: tatilikacirma.com

  • quaker  (14.12.16 12:03:15)
Bu da varmış: hediye-tatil.com

  • quaker  (14.12.16 12:05:31)