avokado nasil yenilesi hale gelir

Yiyesim var faydali besin neticede ama yiyemiyorum. Tuzladim limonladim nafile. Salataya mi koysam naapsam sarmisak mi ezsem ustune nasil yesem ya

Guacomole tek gercektir.

  • duptıs  (11.12.16 12:31:36)
Avokado salatası, mükemmel.
Püre haline getirip ezdikten sonra içine limon-ceviz ve sarmısak ekleyin.

  • megalomaniac  (11.12.16 12:42:34)
Ben normalde yiyemiyorum ama bir tarif öğrendim çok güzel oluyor:

avokadoyu kaşıkla iyice püre haline getirip, bal, tarçın ve ceviz ile karıştırıyorsun. muhteşem bir tat oluyor.
  • neferkitty  (11.12.16 13:05:09)
guacamole +1

  • timmie  (11.12.16 13:16:31)
avokado nasil sevilmez arkadas !

tuz ve limonla begenmedin madem,

sos yapmak istersen guacomole yapabilirsin

tatli tuketmek istersen de bal ile beraber yiyebilirsin.

sarimsak filan karistirma.
  • matematik koyu  (11.12.16 13:16:59)
portakal suyunun içine dilimle. ben çok seviyorum öyle. ya da zeytinyağı, limon suyu, sarımsak, cevizle zeytin ezmesi gibi ekmeğe sürüp yiyebilirsin.

  • dedim ben sana  (11.12.16 13:18:40)
Ton balikli sandvic yap avokadoyu ekmeklere sur

  • baldur2  (11.12.16 13:40:42)
guac+1
ya da beyaz peynirle güzel oluyor. hatta kahvaltıda omlet ve peynir ikilisine çok yakışıyor.

  • kobuzchu kiz  (11.12.16 13:42:31)
ekmek üstü guacamole + az tuzlu beyaz peynir + somon füme

  • blacksky  (11.12.16 14:03:35)
Ben de çok sevmiyorum ama bu tarif çayın yanında gerçekten güzel oluyor. Küçük küçük doğrayıp tuz karabiber ve z.yağ ekliyorsun. Kızarmış ekmeğin üzerine.

  • whysoweird  (11.12.16 14:28:32)
domates, avokado, seviyorsan sogan, mozzarella, ustune nar eksisi, zeytinyagi ve tuz. Cok guzel salata oluyor. Ama yumusamasini beklemen lazim, sertken ham olur ve guzel olmaz.

  • kassiopeia  (11.12.16 16:09:22)
Peki sey olur mu nar, greyfurt, portakal, mandaline, limon sikip iciyorum arada bunu da bi sekilde dahil edip icsem nasil olur?

  • condom kurşunu  (11.12.16 18:39:26)