sizce nasıl öleceksiniz? neden dolayı yani. bi de başınızda kim olacak?

s.b.

yalnız ölecem kesin

  • freebird5406_2  (11.12.16 01:16:17 ~ 01:20:47)
motosiklet kazasında

  • mirty  (11.12.16 01:18:49)
88 yaşında, ya böbrek ya da akciğer yetmezliği. Tahminen GATA ya da Gazi Tıp. Başımda da güzeller güzeli kızım olur herhalde. (Tahmin tabii, Göktengri bilir;)

  • deadwampir  (11.12.16 01:27:38)
bu gidişle patlamada ölücem heralde.sürekli patlama oluyor avmye havaalanına falan gitmeye korkar olduk.

  • follow rivers  (11.12.16 01:31:06)
Ben yüksek ihtimal kalpten giderim. At fava bekle.

  • bigbadabum  (11.12.16 01:31:24)
yatağımda huzur içinde ölme ihtimalim git gide azalıyor. yalnız olacağımsa değişecek gibi görünmüyor.

  • Ufuk  (11.12.16 02:06:41 ~ 02:07:01)
Kanser

  • Adramelekhh  (11.12.16 02:25:27)
kalp krizinden 40-45 gibi gideceğimi düşünüyorum. çocukluğumdan beri kalbimde bir sıkıntı var. 2-3 ayda bir falan aniden biri sıkıyormuş gibi oluyor, iki saniyeliğine hık deyip kalıyorum. kardiyolojiye defalarca gittim. türlü türlü test yaptılar. hepsi temiz çıkıyor, hiçbir şey yok. yani koştum, nabzım 200'e vurdu falan her türlü test yaptılar yok, temiz diyor doktorlar. genel olarak çok sağlıksız besleniyorum. 40-45, bilemedin 50 gibi tak diye kalpten giderim herhalde. ölürsem kalkıp doktorları dövmeyin ama arkamdan jsfks.

onun dışında "hesaplaşma"da gafama gurşun yiyebilirim diye düşünüyorum. tembel ama parayı çok seven biriyim maalesef. "yanlış" kararlar vermeye, yanlış yollara sapmaya çok müsaitim. gerçek kesit'teki gibi, AUUUV BÜYÜK OLUCAM derken helva cinayetine kurban gidebilirim gibi hissediyorum. böyle lüzumsuz bir maceraya atlayıp ta ta ta delik deşik olacakmışım gibime geliyo. bakalım.
  • der meister  (11.12.16 03:17:04)
Kalp krizi birinci ihtimal, ikincisi bir kaza (araba kazası, düşmek vs.)

Basımda abim olur.

Bu yazdıklarım bilinçli olarak, ihtimaller dahilinde yazıldı.
  • Apocalypse  (11.12.16 08:33:21)
herhangi bir teror saldirisinda veya ic savasta.

  • bim tribi  (11.12.16 10:23:40)
Hastalıktan öleceğim.

Yalnız öleceğim

Ve ölüm döşeğimde hayatımda yaptığım hataları, hayatıma girmiş, 5 kuruş yerine 5 milyon değer verdiğim berbat insanları düşünüp tanrıya neden diyecegim. ve eminim hala daha birilerine lanet okuyacağım.
  • mobydick  (11.12.16 10:56:03)
Kuvvetle muhtemel hastanede ölürüm. Kalp krizi veya ona benzer bir atak geçirip hastaneye kaldırılırım ve oradan allahaısmarladık. :)

  • Skey295  (11.12.16 12:03:12)
Spor yaparken, yalnız ölürüm muhtemelen. Dağ başında falan. Hayvanatın karnı doyar.

  • arnold schwarzeneger  (11.12.16 21:17:37)
Ya kanser ya kalp krizi ya da intihar. Her ihtimalde yalnız.

  • skooma  (11.12.16 21:20:45)