sorum erkeklere(kot pantalon içerir)

arkadaş kot pantalon alacak yer kalmamış. bütün firmalar slim/strech diye bir şeyler çıkarmışlar alayı slim. slim ne aq? bi giyiyorum tayt gibi yahu. bana çok regularda olmayan fakat heryerimi sarmayan kot marka ve modeli önerir misiniz?

no slim no cry kısaca.

skinny'lerden bıkmış normal kiloda mısın, yoksa bacaklar roberto carlos mu?

ilki için mavi, loft ve koton'da var. serilerini bilmiyorum ama paçalarını kontrol ederek alabilirsin. hayvan gibi dar paçaysa kesin skinny'dir koşarak uzaklaşıyoruz.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (09.12.16 09:47:25)
mavi'nin normal kesinmleri iyi, onları dene derim. ben de aynı dertten muzdariptim mavi kurtarıcı oldu resmen

  • hosein  (09.12.16 10:14:26)
ayni durumdayiz :))) diesel kotlar iyi ama birazcik pahali

  • kamyonsans  (09.12.16 10:23:29)
Marks and spencer
On numara dediğin gibi

  • giggs  (09.12.16 11:07:53)
Mavinin hunter modeli

  • curukturpkokusu  (09.12.16 11:22:08)
Colins'te de normal kesimler var. Aynı derdi ben de yaşadım bu sene.

  • bi mekan  (09.12.16 11:51:02)
marks and spencer +1 . Tam tarif ettiğin gibi pantolonlar var geçen gün indirimdeydi hatta.

  • byburock  (09.12.16 14:29:56)