Beşiktaş'tan Bakırköy'e Hangi Güzergahtan Gitmeli?

Selamlar,

Beşiktaş'tan (Çırağan Sarayının oralardan) bu akşam 6-7 gibi çıkıp Bakırköy'e (Capacity'nin oralara) geçeceğim arabayla. Hangi güzergahı kullansam trafikte çok kalmam? Sahil mi, e5 mi yoksa bilmediğim bir alternatif mi? Teşekkürler

istanbulda o saatte çıkıp da trafiğe yakalanmayacağın güzergah yok

  • hosein  (08.12.16 14:25:41)
@hosein +1

Ama sahil yolu e-5'e göre belki bir ihtimal daha rahat olabilir. İlla ki arabayla gitmek şart değilse ben olsam toplu taşımayla giderdim.
  • razvan rat  (08.12.16 14:31:46)
bana da e-5 gibi geldi ama o saatte google maps'ten rota çıkarttırıp ona göre giderim ben olsam.

  • zgrydn  (08.12.16 14:47:57)
o yolu her gün toplu taşımayla giden birisi olarak aynı lacivert diyorum. sahil yolu daha avantajlı gözükse de yenikapıdaki çalışma sirkeci-yenikapı arasını mahvediyor ve yenikapıdan sonra o saatlerde yer yer şerit daraltmalara gidiyorlar. o an yandex aç, o ne diyorsa onu yap bence.

ya da taksime çıkıp yeşilköy taksim dolmuşunun arkasına takıl, onlar cerrahpaşadan falan ara sokaklardan gidiyorlar bazen.
  • orange coffee  (08.12.16 15:33:46)
sahil yolu çoook daha kötü oluyor. kaçacağın bir yer yok. kendi arabanla gideceksen e5. yandex'le yanyollardan giderek daha az trafikte kalabilirsin ama trafikte olacaksın yine de.

  • sayns  (08.12.16 15:38:26)