Çok çok zengin birini hiç reddettiniz mi ?

Mesela aylık geliri 300 bin TL gibi bir adamı ?

Çok degildi ama bana göre baya zengindi.yine olsa yine reddederdim herhalde. Bu işin para ile alakası yok.

  • cabiday  (05.12.16 08:53:14)
Evet basima bela olur diye. Yasi buyuktu sarma ihtimali soz konusuydu.

  • perfectum  (05.12.16 09:09:04)
etmedim, muhtemelen de etmem. ayrıca bu işin para ile alakası yok demek koskocaman bir yalan. bunu ispatlamak için kağıt toplayıcı çocuklardan biri ile birlikte olmanız lazım.

insanlar her paralı insan kadınları etkiler demiyor zaten.
  • jangbogo  (05.12.16 09:37:31 ~ 09:38:04)
aylık gelirini hesaplamadım ama benim reddettiğim üst limit aylık 35-40 bin diye tahmin ediyorum :D

  • füt  (05.12.16 10:04:49)
reddetiniz mi derken ? askini mi ? sevgisini mi ? iliski teklifini mi ? ucretini mi ?

  • kamyonsans  (05.12.16 10:07:21)
Baya zengin kızı reddettim. Güzeldi de ama huysuz işte

  • aklimdakisorular  (05.12.16 10:13:44)
Bende ailemin bulduğu çok zengin bir kızı ret etmiştim. Kız çok havalıydı gucci ayakkabılar lv çantalar kültür sıfır tabi yani onu yanında biblo gibi gezdireyim istediler tam olarak. Kabul etmedim bu iş parayla hiç alakası yok demek yalan ama parayla olur demek de yalan. Herşeyin bir orta noktası var hayat beyaz yada siyah olmak zorunda değil.

  • gozu acik sevisen yahudi  (05.12.16 10:27:20)
zengin birileriyle henüz hiçbir yakınlaşmam olamadı. yakınlaşma derken cinsel manada demiyorum, close encounters of the third kind misali, hiç yakınlarında bulunamadım yani.*

  • knight of cydonia  (05.12.16 10:57:52)
ben kate upton'ı bir kere bile görüşmeden reddettim :)

  • tabudeviren  (05.12.16 11:03:11)
Ben bayagi zengin birisiyle takilmistim, sirf yatlari 300k yi rahat geciyordu. Kiz psikopatti biraz kactim kizdan.

  • England  (05.12.16 11:10:22)
Çok çok dehşet bir zenginliği yoktu fakat umut verici biriydi bu konuda. ben reddettim bir sene sonra şirket açtı yat tekne falan aldı. İnsan hoşlanmayınca hoşlanmıyor yaa

  • fıytfıyt  (05.12.16 11:33:05)
Etmedim çünkü öyle birinden herhangi bir teklif gelmedi. Eğer gelseydi de büyük olasılıkla reddederdim çünkü o tip insanlara biraz önyargılım. Uyuşamayız gibi geliyor, mutluluk anlayışım bu. Paraya düşman değilim. Herkesin mutluluk anlayışı farklı, benimki uyum ve huzur. Parası için bi insanla herhangi bir ilişki içinde olan insanlara saygı duymam gerekiyor mu, belki gerekiyordur ancak duymuyorum.

  • dahayeniymis  (05.12.16 11:54:36)
Aylık gelir yanlış bir ifade. Net kazanç denilmeli. Atıyorum 300 bin tl gelirin olur ama 400-500 bin tl de giderin olur. Çok tanıdığım var arabasının, teknesinin, villasının, özel işlerine bakan yardımcılarının, sosyal hayatına harcadığı paranın, yurtdışı seyahatlerinin, kulüp harcamalarının, vs. giderleri, gelirinden çok daha fazla olan. Bunun sonucunda da ya borç,harç alıyor ya dolandırıcılık yapıyor ya da aileden kalan mirası bir bir tüketiyor. Ama sadece paraya bakan yüzlerce kızla da beraber olabiliyor...

Soruya cevap olarak reddettiğim oldu, bana bu gözle bakan kızı da anında reddederim.
  • iwasbornonamountainside  (05.12.16 12:00:47)
Bu duyuru da tikleri neye göre verdin valla anlamadım bizde gavatlık ki adam yerine koyup cevap yazıyoruz. Sen ver 300k ya kurtul.

  • gozu acik sevisen yahudi  (05.12.16 13:11:56)
evet. çok zengin ama psikopat mafia ailesi olan bir kızı.

  • what the fcuk is a kardashian?  (05.12.16 13:21:16)
Evet- hatta birden çok.

Zengin olmak bir asset kim daha iyi şartlara sahip olmak istemez ki ama tek başına anlam ifade eden kriter değil. Buna neden şaşırılıyor anlamıyorum.
  • patiska  (05.12.16 14:54:44 ~ 14:56:17)
aylık 300k vay be.

3,5k kazanıyorum, piyasaya hiç açılmamak gerek para hesabı yapıyorsanız.
  • otibisdeyervermeyengenc  (05.12.16 15:34:06)
eski kız arkadaşım hayvan gibi zengindi, 2 sene sonunda ayrılmaya karar verdim. ilişki başında cok zengin oldugunu bilseydim de bu kararımı etkilemezdi sanıyorum. zengin insan cimri olur genelde, cogunlukla parayla ilgili sıkıntı yaşanıyor. fakir olsun net olsun daha değerli bence.

  • monicapp  (05.12.16 15:37:14)
ettim ama ben de zenginim? sayılır mı

  • khul  (11.12.16 00:32:27)
terk bile ettik.

  • e haliyle  (11.12.16 00:44:41)