powerbank mi yoksa yedek batarya mı?

arada sırada olsa gezmeye falan çıktığımda şarjım yetmiyor. oturup bi yerde dolmasını beklemek de zaman kaybettiriyor. hangisini alsam bilemedim ama. ya da ikisini de mi alsam napsam var mı tavsiyeniz? aliexpressten alıcam bu arada dolar da aldı başını gidiyor.

bataryanız ilk zamanlarki performansının çok çok gerisindeyse batarya değişimi sizi biraz rahatlatır.

ancak powerbank her açıdan daha avantajlı. harici güç kaynağı olarak usb ışık falan da bağlayabilirsiniz. başka cihazları da şarj edebilirsiniz.
  • icim urperiyor  (27.11.16 00:42:32)
powerbank pratik kolay paylaşılabilir 10000 lik xaomi aldık memnunuz.

  • basond  (27.11.16 00:44:44)
valla ikisi de desem abartmış mı olurum :/ telefonu kullanım sıklıgına göre düşün. şu ara kullanmadıgım için ikiside yatıyor fakat öncesinde can kurtardıgı oldu

  • fıytfıyt  (27.11.16 00:46:02)
yedek bataryayı şarj etmek sıkıntı olacak sanki? bana sorarsan; bataryayı değiştirip, 10000 değil de daha ufak bi powerbank al. bende 10000 lik var taşıması dert oluyor. zaten bi kez 0-100 şarj etse yeter tahminimce. açıkçası ben pişman oldum 3000 mah civarı bişi almadığım için

  • washe  (27.11.16 01:23:36)
powerbank +1 bir sürü şey şarj edilebiliyor hele yüksek kapasiteli alınırsa defalarca şarj imkanı var

  • senolll  (27.11.16 01:28:38)
Ben yedek pil hayranıyım. 3 yedek pilim vve 2 pil şarj cihazım var. Evden çıksam 3 gün priz aramam. Powerbank'ın telefona takılı beklemesini sevmiyorum, %100'e bir anda çıkmayı seviyorum. Evde bile telefon hiç şarj cihazı görmez benim.

Ancak yedek pili aliexpress'ten alma. Türkiye yetkili teknik servise söyle, onlar kargoyla göndersin orijinal ürünü.
  • harzem  (27.11.16 01:40:31)