mezunlar mezun olduğu üniversiteye giremiyor mu?

kapıdan girerken kimlik sordu güvenlik. mezunum dedim. kimlik olmadan alamam diye gevelemeye başladı. hocamı ziyarete geldim dedi, arattım oradan. girdim bir şekilde ama kılçıklık yani yaptığı. bu arada yanımızdan onlarca insan dümdüz yürüyüp giriyor yani.

ilk hoca açmadı. dedim başka bir kimliğimi bırakıp ziyaretçi olarak gireyim. yok diyor. teyit almam lazım falan. diğeri açınca girdim.

yamulmuyorsam üniversitelerin mezunları için ayrı kimlikleri oluyor. bir sor yönetime istersen. onu basıp geçiyorsun direkt.

  • knight of cydonia  (26.11.16 02:46:32)
girememesi lazim.
sirketlerde oyle oluyo misal istem cikan elemani ertesi gun iceri almiolar (icerden biri kefil olmadkca)

  • rentts  (26.11.16 02:46:54)
Her mezunum diyen elini kolunu sallaya sallaya girmesin diye yapılıyor. Sende öğrenci tipi görmemiştir ya da sordun diye hemen buyur etmemiştir.

  • bigbadabum  (26.11.16 03:54:15)
Bana da oldu aynısı, o kampüste de tanıdık hoca falan olmadığı için bildiğin giremedim kendi okuluma.

Hatta inat ettim diğer iki kapıdan da farklı bahanelerle girmeye çalıştım o da yemedi.
  • chicha  (26.11.16 11:39:54)
benim mezun olduğum okulda arabama kadar tanıyorlardı ve araba için öğrenci giriş kartı hep duruyordu. o yüzden sorun yaşamamıştım.

  • rain when i die  (26.11.16 12:07:13)
girebilmesi lazım. mezunun üniversite yerleşkesine girememesi o üniversite için bir sikkoluk göstergesidir. tercih yapacak liseli arkadaşlarımız bu göstergeyi de dikkate alabilirler.

  • boshi  (26.11.16 12:33:05)
öğrencilik zamanı kadar kolay olmuyor.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (26.11.16 12:35:25)
Odtü'de mezun kimliğiyle ya da güvenliğe öğrenci numaranızı söyleyerek girebiliyorsunuz. Elini kolunu sallayarak girilmemesi gerekir.

  • patiska  (26.11.16 16:14:33)
Diplomamı almaya geldim diyerek girebilirsin. Ben öyle yapıyorum bu sıralar.

  • anarsika  (27.11.16 02:25:18)