Apple teknik destek

Selam

Bizim mac pro arabanın bagajından çalınmış. Kapıda hiç zorlama yok sanıyoruz açık unuttuk. Karakol kamera kaydı olmadan yaptığınız müraacat bir sike yaramaz dedi.

Macim nerede uygulamasında çevrimdışı göZüküyor.

Apple destek pazartesi açılıyor.

Yani bu destek hattına sürekli açık olanı yok mu?

Ya da nasıl bulabiliriz ne yapabiliriz?

apple destek ne yapabilir bilmiyorum ama uluslararasi apple support 7-24 online
derdinizi ingilizceniz varsa onlara anlatirsaniz daha saglikli olur
ben oyle yapiyorum
  • rentts  (25.11.16 21:35:56)
apple destegi aramanizda bir sike yaramaz. icloud.com dan kilitleyebilir veya silebilirsiniz. illa bi wifi agina baglanirlar. ordan bulunur

  • allanpoe  (25.11.16 21:47:33)
İnşallah dediğin gibi olur @allanpoe

Oradan da takipteyiz ama üzerinden yaklaşık 5 saat geçti bir ses yok. Şifre de koyduk. Kamera kayıtlarına vs bakıyoruz şimdi. Çıkarsa o da!
  • makarnacanavari  (25.11.16 21:54:31)
gecmis olsun insallah bulunur icloud ile.
arayin yine de seri numarasini falan bildirin, olurda yetkili servise gelirse haberleri olur.

insallah bulunur.
  • jedilance  (26.11.16 16:23:43)