sony xperia e5 hk.

arkadaşlar kullanan var mı acaba bu telefonu. acil bir telefon almam gerekiyor ve lg g4'ten yorumlar nedeniyle vazgeçtim.

www.vatanbilgisayar.com

sizce alınır mı?

bir de sony xperia xa nasıldır acaba?
www.vatanbilgisayar.com

çok klas telefonlar, özellikle xperia xa.
yıllarca xperia telefonlar kullandım.
xperia arc, arc s, xperia v, xperia u, p, xperia z1 compact, z2, z3, z3 compact ve m4 aqua.
ama artık bir yerden sonra yeter dedirtiyor. markanın sorunsuz telefonu yok. kapağı kopar, ısınır, kamerası açılmaz. en sorunsuz kullandığım cihaz z1 compact idi onun da ekranı küçüktü.
en sonunda karar verip xiaomi'ye geçtim ve kurtuldum. size de tavsiye ederim
  • kutukcu  (24.11.16 23:28:08)
xa ultra kulanıyorum.kameranın odağı sıkıntılı,arka kamera beklediğimin altında çıktı, dokunmatik arada kafayı yiyor, şarjı dayanmıyor, şebeke sorunu var.karar sizin.

  • deletesystem32  (24.11.16 23:51:00)
kardeşime hepsiburada dan almıştım 850 tl ye e5 çok memnun şu an

  • lorne malvo  (24.11.16 23:52:12)