kizlara umumi tuvalet sorusu

ben girince iyice her yeri peceteyle sivamadan ya da klozet ortusu ortmeden giremiyorum umumi tuvaletlere. umumiden kasit ev harici herhangi bir yer (isyeri, okul vs. dahil). bazen avmlerde filan dikkatimi cekiyor 2 dkda girip cikan insanlar var, aklim almiyor korkmuyorlar mi? rahatsiz olmuyorlar mi? ben mi fazla abartiyorum yoksa nedir? siz hangi gruptasiniz?

ben de sendenim. her tarafı kaplamama rağmen rahatsız oluyorum hatta.

  • sanguine mcqaer  (24.11.16 23:00:00)
ben de senin gibiyim. zaten 3 yıl öncesine kadar ev dışında (ve çok yakın olduğum insanların teyze, anneanne vs gibi) tuvalete girmezdim. 22 saat tuvalete girmediğimi bilirim bu nedenle. sonunda böbrekleri elime almamak için bunu aşmam gerektiğini fark ettim.

hala zorunda kalmadıkça girmiyorum ancak girdiğimde de bütün klozeti kağıtla kaplayıp sifona tuvalet kağıdıyla dokunup çıkınca ellerimi en az 3 kere sabunlayıp çıkış kapısını da yine peçeteyle açıyorum.

insanlar ellerini yıkamadan falan çıkıyor, bir gün üzerlerine kusacağım.
  • 111111  (24.11.16 23:00:23)
Oturmadan işeyen kadın sayısı benim tahmin ettiğimden fazlaymış, belki seninkilerden de fazladır.

Bi de klozetin üstüne esencılıs oturuşu vaziyeti alanlar var tabi...
  • baba jo  (24.11.16 23:00:26)
squat pozisyonuyla işeyince böyle bir derdin olmuyor. aman kağıtla sileyim, üzerini kağıtla döşeyeyim, şimdi bunu böyle bırakmaz olmaz top yapıp çöpe atayım derken git gide hijyenik olmaktan uzaklaşıyoruz zaten. ha ben kağıdımı koyarım ama toplamam diyenler oluyor onlar küfrü yiyorlar zaten. en temizi squatla damlatmadan işemek. müthiş kolaylık.

  • ruhen hastayim ben  (24.11.16 23:06:24)
her tarafı kaplamama rağmen iki dakikada çıkıyorum?

  • fragile lady  (24.11.16 23:07:16)
squat demeye gelmiş idim hehe ;_;

  • shotgunwoman  (24.11.16 23:09:49)
Squat pozisyonunda işemek bu tip sorunları ortadan kaldırıyor +1

Hayatımda bir kez bile umumi bir tuvalete oturduğumu hatırlamıyorum, hep squat pozisyonunda işedim. Hiç öyle girdiğim tuvaleti kırklamakla, 80 kat kağıt sermekle falan uğraşamam. Hiçbir yere değmeyince işin çabuk bitiyor.
  • köstebek kurabiye  (24.11.16 23:10:40 ~ 23:11:12)
Cok da korkulacak bir sey yok esasen. Sirf klozete oturmakla hastalik kapmak oldukca dusuk bir ihtimal. Oturdugun yerinde yara falan yoksa, deriden ve genital organindan iceri bakteri girmesi baya zor. Vucut o kadar savunabiliyor kendini. Cikinca ellerini iyice yika bir sey olmaz.

  • sckxyss  (24.11.16 23:18:28)
Dut gibi sarhoş da olsam, bar tuvaletinde squat pozisyonunda işiyorum diyeyim ben sana.

  • old possum  (24.11.16 23:20:58)
Squat +1

kaynak: benim hatun.
  • harzem  (24.11.16 23:25:37)
Peçete veya klozet kağıdı serip oturuyorum.

  • pike  (24.11.16 23:28:58)
squat öyle olunca hızlı çıkıyorsun zaten7
ayrıca kağıtla sarmak saçma eğe wc örtüsü yoksa bir de squat wc örtüsünden bile pratik

  • fasulyek  (24.11.16 23:49:24)
Bence peçeteyle kaplamak falan derken daha bir haşır neşir oluyosunuz tuvaletle. Squat +1 olabildigince çabuk, değmeden dokunmadan çıkarım.

  • aquarium  (24.11.16 23:55:26)
şimdi anlaşıldı. ben de bu kızlar napıyo içerde diyorum kapıda sıkışmış halde beklerken....

ıslaklık varsa squat, yoksa skimde bile olmaz. yeteri kadar paranoyağım, bu kadar ihtimalle hastalık kapar mıyım diye düşünemem bir de.
  • supergirl  (24.11.16 23:58:13)
Squat +1

Kaplamakla falan hiç uğraşamam. Hızlıca çıkıyorum.
  • fotrsapka  (25.11.16 00:14:44)
Vallahi konunun muhatabi degilim ama ben erkekler tuvaletinde bir yere oturmadan bire rahatsiz oluyorum. Dokunmayin

  • allah yazdiysa bozsun  (25.11.16 01:05:08)
squat ama hoş bişi degil, ister istemez damlıyor. bence toplumsal ortak kanı olusturalım, kimse oturmasın o tuvaletlere:(

bu arada, dun kadıkoy'de baya takıldım, sinema yemek vs. cok da sık tuvalete gitme gibi bi huyum vardır, arkadas kac tane yerde cat diye girip sifonu bile cekmeden cıkıp ellerini yıkamadan giden kadın gordum. tipine baksan hepsi bakımlıydı, hatta bi tanesinde erken farkedip laf ettim hiç sallamadı.

insan olmak önemli
  • galandar kostumu  (25.11.16 01:05:53)
ben de diyorum bu kadinlar niye cikmak bilmiyo tuvaletten. ayrica bu yaygin uygulamanin squat oldugunu yeni ogrendim ben de uygulamaktan keyif aliyorum tercihim o tuvaletleri hic kullanmayip isimi evde gormek olsa da. lutfen herkes bunu yapsin girmem gerektiginde tuvalet kuyrugu gormek istemiyorum.

  • tiredpanda  (25.11.16 01:30:44)
Bir peçeteperver olarak sıkuatçı bacılarıma o işin hiç de dedikleri gibi olmadığını ifade etmek istiyorum. Siz çevreye ve kapağa hiç sıçratmıyor, kesinlikle damlatmıyorsunuzdur, buna şüphe yok. Ancak sizin gibi becerikli olamayan bazı hemcinslerimiz, kapağı ıslatmayı bırak, yerde küçük göller oluşturacak biçimde hallediyor bu işi. 10 seferden sekizinde önce onların kapaktaki pisliklerini siliyorum, ardından peçete sermece.. bu bahsettiğim yerler de öyle avm wcsi falan değil, okul, işyeri gibi çok daha küçük ve tanıştık grupların olduğu yerler. Demek ki eğitim ve tuvalet eğitimi başka.. bu nedenle çok rica edicem kimseye sıkuatı önermeyin lütfen.

  • manuel mandalina  (25.11.16 09:19:12)
Oturmadan yapmak +1

  • dessy  (25.11.16 09:26:37)
oturmadan hallediyorum
daha şimdiye kadar da damlamadı bi yere

  • la noix  (25.11.16 09:29:51 ~ 09:31:08)
kisisel gozlemim, ben cok titizim, iyk kusucam igrenc, hayatta elleyemem, hijyen de hijyen vs. diyen tiplerin hep en pis ve saygisiz tipler oldugu yonunde.

bizde var bi tane ay kusucam igrenc kisisi, ne zaman tuvaletten ciksa klozetin ustunde ve yerde cis damlalari oluyor.

bi tane daha var kucuk hanim, klozet fircasi kullanmiyor. bokunu seyrediyorum.

bi tane daha var, israrla her defasinda tum tuvaleti kalin z pecetelerle kapladigi icin 3-4 kere tuvalet tikandi. iki hafta baska ofisin tuvaletini kullandik.

baska bi cok hijyenik arkadasimiz tuvalet kapilarini hep peceteyle tutar acar iter, sonra o peceteyi yere atar veya cope dogru firlatir, cope girmez tabi, yere duser. bu prensesler donup de yerden almaz pisliklerini.

boyle iste, siz nasilsiniz bilmiyorum tabi.
  • jimicik  (25.11.16 09:53:16 ~ 28.11.16 10:17:57)
Oturmadan yapan gruptanım.

  • peggy  (25.11.16 10:07:03)
squat +1,

ek olarak ben klozetin icine pecete seriyorum suyun üzerine atıştırıveriyorum bir şey sıçrar mıçrar hastalık mikrop diye korktuğumdan.
  • çakıstes  (25.11.16 11:22:31)
squatın prosu oldum umumi tuvaletler sayesinde hiç bozmadan 10 dakka durabilirim öyle :D

eskiden bende kaplıyordum sonra bir yerden peçeteyle örtmenin mikrop açısından faydası olmuyormuş diye duydum squata geçtim.
  • yue  (25.11.16 11:44:31)
Oha ya çok şaşırtıcı kadınların yorumları hiçbiri oturmuyormuş, bu kadar pis olmanızı beklemiyordum. Mutlaka sıçrar o oturmayınca, hiç kandırmayın kendinizi

  • benaslindayohum  (25.11.16 21:58:13)
@benaslındatohum
en azından son damlamız dona karışmıyor.

  • la noix  (25.11.16 22:07:15)
@la noix
Onu psiuvar kullananlara söyle. Her erkek pisuvar kullanmıyor

  • benaslindayohum  (25.11.16 22:14:27)