[]

Mimar Sinan Sinema Televizyon

Merhaba,

Okulun çoğu Bomonti'ye taşınmış, peki bu bölüm n'oldu? Fındıklı'daki kampüste mi devam edecek? Yoksa o kampüs yıkılacak mı?


 
Sinema TV zaten hiç Fındıklı'da olmadı. Balmumcuda ayrı binası var bölümün. Taşınma ihtimali olduğunu sanmıyorum çünkü bi ton yatırım yapılıyor hala binaya, salon ve stüdyolara.


  • nilmiye  (22.11.16 15:11:42) 
Findikli yikilamaz.
Bolum findiklida degil. Findiklida resim, heykel, grafik, entas, mimarlik, ic mimarlik, sehirbolge, sahnedekor, merkez kutuphane ve rektorluk var.

  • nax  (23.11.16 00:16:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.