Kanser miyim?

Vücudumda meydana gelen hadiseler:

-Dişlerim kırılıyor. Son 1 yılda 6 tane dişim kırılıp döküldü.
-Yaklaşık 1 yıldır göbek deliğimden kan geliyor.
-Dirseğimde yumru çıktı. Koltuk altına doğru ilerliyor ve bana ciddi acı veriyor.
-Bayılıp duruyorum.
-Yutkunmada zorluk çekme, iştahsızlık ve kilo kaybım var. Her gün kusuyorum yıllardır.

Şimdi tamam randevular falan alındı, doktora gidilecek lakin gidiyorum gidiyorum bir şey değişmiyor.

Var mı çevrenizde bunları yaşayıp sonra ölen?

Bir de kısmetim açıldı gitti bu aralar; kızlar gelip gelip duruyor. Biraz daha geç ölsem iyi olacak.

ekleme: ciddiyim.

ben bi sıkıntı göremedim.

  • mahone  (20.11.16 00:06:48)
okbsin

  • freetakilir  (20.11.16 00:13:18)
ciddi misiniz? fena oldum burada ben.

  • e haliyle  (20.11.16 00:15:38)
araştırma hastanesine gidin. sorun varsa bulurlar.

  • hasmetizm 2046  (20.11.16 00:20:26)
adam mülayim ters çıktı.

  • rhan  (20.11.16 00:20:57)
Lenf bezlerinle ilgili gibi, doktora git aynen. Göbek deliğinden kanı ilk kez duydum. Geçmiş olsun.

  • Aman Sen de  (20.11.16 01:02:33)
neden bunca zaman bekledin acaba çok merak ediyorum çıldırdım burda. yumrular, kusma, kilo kaybı bunlar hoş değil.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (20.11.16 11:11:18)