Arkadaş nisanina elbise vol 2

Az önceki elbisenin yazlık bulunmasi ardından şu elbiseyi ve tulumu göstereyim o halde. Elbiseyi geçenlerde almıştım ama eve gelince pek sevmediğim için iade etmeyi düşünüyordum.

Elbisenin linki: www.adl.com.tr

İade edersem şu tulum nasıl olur? www.adl.com.tr

Bunlardan ikisi de olmaz derseniz ne giyeyim ben? Teşekkür ederim şimdiden herkesem

Bence olmaz. Ama bir de gardrop fuata sormak lazım.
www.habersaati.com.tr

  • bigbadabum  (09.11.16 19:19:57)
tulumun modası geçmedi mi yahu?

bence tulum fecaat. elbise güzel. özellikle rengine ve yakasına bayıldım.
  • kedili madam  (09.11.16 19:24:08)
elbise guzel, tulum no

  • kassiopeia  (09.11.16 19:42:19)
Elbisenin kumaşını tam anlamadigim icin emin olamadim. Gece nişanda degil de sanki işe giderken giyilebilir gibi geldi. Ama hoş bir elbise. Nişanda da olur herhalde ya.Tulum kötü.

  • aquarium  (09.11.16 20:02:34)
entari güzelmiş

  • cekilmis gayfe  (09.11.16 20:57:30)
elbise güzel tulum kötü. modelin üzerinde bile pot durmuş bel kısmı.
boyunuz kısaysa biraz etek üçünden kısaltın elbiseyi. ama asıl havası diz altı bilek üstü orta noktada boyu olması. o noktayı bulun iste.

  • balik kraker  (09.11.16 21:21:05)
Az onceki elbiseyi gormedim ama nisan cok onemli degil elinde olani giy iste

  • la noix  (09.11.16 21:39:16)
elbise güzel, boy lazım ikisi için de. uzunsan yakışır.

  • sanguine mcqaer  (09.11.16 22:34:00)
Elbise guzel, tulumu cok iyi degil. Evde olan bir elbise de giyilir nisan icin.

  • lunedi  (10.11.16 10:42:05)
Daha önceki elbiseyi görmedim.

Bu linktekilerden tulumu daha şık buldum açıkçası, elbise biraz günlük gibi geldi bana.

Ama nişan için elindekilerden birini giy+1
  • peggy  (10.11.16 10:48:45)
o elbise terletmez mi?

  • jimicik  (10.11.16 11:26:28)