[]

İlk elektrik faturası internetten yatırılabilir mi?

Otomatik ödeme talimatı falan vermek faturaya ihtiyaç varmış sanırım, peki elektrik açtırıldıktan sonraki ilk fatura internet üzerinden ödenebilir mi?
 
anlayamadim ben soruyu..


  • allanpoe  (05.11.16 22:37:28) 
abone numarası veya sözleşme numarası sorar, biliyorsanız ödeyebilirsiniz.


  • g7mor  (05.11.16 22:39:48) 
@allanpoe

otomatik ödeme talimatı için elde fatura olması lazımmış herhalde. başka bir şehirdeki evin elektrik faturası ödenecek ama elde fatura yok henüz. Bu ilk fatura internet üzerinden ödenebilir mi?
  • bobinhoo  (05.11.16 22:42:08) 
abone/tesisat/sözleşme numarası olduktan sonra ödenir.


  • nrmnm  (05.11.16 22:43:13) 
ödenebiliyor, dün ödedim.
ama çok tuhaf bir şey oldu, tek çekim ödememe izin vermedi.

¿?¿?

zorla taksit yaptılar faturayı arkadaş. süper saçma bir mesele
  • naberabi  (05.11.16 22:43:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.