Korku Bayramı'nda ne yaptınız?

Herkesin kutsal Halloween Cadılar bayramını en içten olmayan duygularımla, en derindeki kötülüklerimle kutlar, büyüklerin arkasından sessizce yaklaşıp birden BÖÖÖÖ yaparak yüreklerinin ağızlarından fırlamasını, küçüklerin de anlattığım en ürkütücü korku hikayeleriyle bembeyaz kesilmelerini dilerim. Bol bol kabak tatlısı yapıp yiyin, yedirin. Ama lütfen kabakları hijyenik mutfağınızda değil, özellikle sokaklarda kesin, biçin ki her yer yeterince kirlensin, görenler bu vahşeti izleyip dehşete kapılsınlar. Bayramınız kutlu, yüreğiniz hoplu, ödünüz koplu, umutlarınız sonlu, sevdanız yollu, mutluluğunuz sınırlı, sofranız çamurlu, tatlınız balkabaklı, kapınız piçli veletli, mekânınız perili, ömrünüz lanetli, yuvanız jason'lu, freddy'li olsun... Kesin, biçin, öldürün, ölün, dirilin... Kan, vahşet ve biraz da dehşet... Kötü uykular, çirkin kabuslar, bol karabasanlar...
Ve unutmayın; Halloween insanın kendine yakışanı giymemesidir...

diyip -formaya uygun- sorumu sorayım. neler yaptınız? :p

edit:

ehue. ben de bu mesajı yazdım sadece işte facebook'ta. ee buradakilerle paylaşmak için de sorayım dedim. türkiye'de ne yapacağız yoksa alla-sen?...

Valla hocam moodunu düşürür mü bilmem ama hiç bişey yapmadım.

Türkiye'de pek sallanmıyor sanırım halloween'ı

Sor bana ramazanda, kurbanda ne yaptın diye efendi gibi anlatayım, ters yerden sordun hehe
  • killerbee  (01.11.16 01:48:30)
Oturduk yemek yedik. Çoluk çocuk geldi 5-6 kez. Onlara şeker. Şimdi de şeker bitti. Işıklari kapatcaz

  • allanpoe  (01.11.16 01:59:18)
kurban kestim valla. karıştırıyorum şu bayramları zaten.

  • nickini degistiren yazar  (01.11.16 02:07:35)
halloween' in bana yansıması tahinli kabak tatlısı oldu.

sevgiler.......

( tencere, nasıl tam bir türk olunur, izmir 2016 )
  • yuvarlanantencereninkapagi  (01.11.16 02:36:25)
bayram namazı kıldık el öptük falan klasik işte.

  • sir gawain  (01.11.16 11:08:00)
Yayıla yayıla Black Mirror izledim. Şükür kapıyı çalan olmadı, henüz evin zil sesini bilmiyorum.

  • chicha  (01.11.16 11:10:51)