[]

bebek dusmesi

bebek kardesimin kucagindan haliya dusmus. sert sekilde. doktora goturmusler film cekmis bi sorun yok sadece 2 saat uyutma demis.

ablam 4 saattir uyutmamis. herhangi bi sislik yok kafasinda yuzunde, kan da yok. normal oynuyor siselerle filan. bisi olmaz di mi? acayip endiselendim. bir de farkli sehirdeyiz.


 
derin uyku, kusma olmadigi sürece birsey olmaz. bebeklerin kafatasi henüz tam oturmamis oluyor, kemikler sonradan kayniyor birbirine. o yüzden düsündügünden daha dayaniklilar. birsey olmaz ama bu gece gözlesinler uyurken.


  • thewizardofearthsea  (31.10.16 23:16:32) 
Muhtemelen bir şey olmamıştır. Doktora güvenmiyorsanız farklı bir hastaneye götürebilirsiniz. Eğer gitmeyecekseniz gece çocuğun takibini yapın.


  • sorumatik  (31.10.16 23:16:34) 
aynısı birebir başımıza geldi
bir şey olmaz diyemem zaman gösterir de bu saate kadar sıkıntı yoksa endişeleriniz azalabiir.

  • basond  (31.10.16 23:18:07) 
kusma vs hic bisey olmamis. zaten butun gece basinda kalacaklardir. cok endiseliyim ama


  • allanpoe  (31.10.16 23:18:25) 
Uyku hali,sersemlik ve kusma yoksa korkmayin.takip etsin yeter.


  • brnbrs  (31.10.16 23:18:54) 
bir şey olmaz artık rahatlayın, bırakın uyusun


  • Big bada bum bum  (31.10.16 23:42:07) 
ben buradakiler kadar rahat olamam. çocuğun geleceğini etkileyebilecek durumlarda birden fazla doktora danışmak doğru olur.


  • kurnaz  (01.11.16 00:56:16) 
Aynisi bizim kuzene de olmuştu.
İsterseniz ikinci bir doktora daha muayene olun ama bebekler gercekten cok dayanikli. Buna benzer bir durumda bir yetiskin ölebilir belki ama bebekler tolere edebiliyor.

Geçmiş olsun yine de.
  • chitosan  (01.11.16 11:04:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.